Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A pasik szeretik azt ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik szeretik azt ha a lányok sütnek föznek nekik? Mondjuk szülinap alkalmából.

Figyelt kérdés

Most lesz a barátom szülinapja (18.). arra lennék kiváncsi hogy a pasik szeretik-e ha egy lány süt vagy főz nekik..


jó ötlet lenne az ha a barátomnak csinálnék egy "gyertyafényes" romantikus vacsorát? örülne neki?

és még egy kérdés .. :D vegyek-e neki még valami kis ajándékot? ha igen akkor mit javasolnátok?

légyszives segítsetek :) elöre is köszike :)


2008. szept. 11. 20:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
17%
Nekem 3 elvárásom van egy nő felé: Heti min 3 szex, néha hagyjon egy kis magánéletet és tudjon főzni :)
2008. szept. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
41%

romantikus vacsorát? örülne neki? ez rajta mulik. vlki szereti az ilyet, valaki nem. meg hogy hogy indul a napja.

" vegyek-e neki még valami kis ajándékot? " szülinapra szoktak adni vlmit,nem?

"ha egy lány süt vagy főz" ha finom(ehető) akkor igen.

2008. szept. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 -Pimpike- ***** válasza:
91%

Minden pasi szereti ha főznek rá. Annak idején mikor még csak együtt jártunk a férjemmel, el mentünk nyaralni és én főztem az nagyon tetszett neki. Lenne egy ötletem ajándéknak

ha elég merész vagy: vacsi után közöld vele hozod az ajándékát majd ki mész és egy szexi fehérneműben megjelensz és a derekadon van egy piros masni.

2008. szept. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
Én tortát sütöttem születésnapjára, egyébként néha csak úgy csinálok neki somlóit mert azt nagyon szereti a barátom :)
2008. szept. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Igen,én is nagyon bírom ha süt-főz nekem.Hálából aztán elszoktam mosogatni,utána meg jól meg ...
2008. szept. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat..

második válaszoló! (bár nem tudom hogy ki hogy látja..) szóval .. nem kritizálást kértem hanem segítséget.. ezért ha nem tudsz ajálani valamit akkor kérlek ne írj!


kedves harmadik válaszoló!(mondjuk ez is kétséges hogy kinek hányadik, aki javasolta a szexi fehérneműt piros masnival :) ) szóvalnem tudnál valami "enyhébb" ajándékot javasolni? mert ez még nem megoldható.. ugyanis még egyikünk sem él szexuális életet


a további válaszokat is szivesen fogadom scak kérlek ne kritizáljatok hanme segítsetek


köszikee :)

2008. szept. 11. 20:42
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Akkor csak a piros masni, a szokott ruháddal :-)

De csak akkor, ha nem bánod, hogy esetleg beindul tőle...

2008. szept. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
én már alapból attól elájulnék ha vmi jót főzne nekem a bnőm (főleg ha első alkalommal mer úgy nagy a meglepi) és ajándékra már nemis lenne szükség de nemtom másoknál hogy megy én alapból nem vagyok olyan költekezős
2008. szept. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem bunkóságból hanem emberismeretből a lányok szeretik ezt a gyertyafényes vacsorát. Szerintem jó ötlet, de ha a párod nem egy érzelgős ne várj sokat...amugy szerintem valami férfiasat kést, órát ilyesmit estleg valamit ami a hobbiához kell pecabot vagy tudomisén:D ilyesmi kreativitásodra bízva.
2008. szept. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, de jó, h mások jobban tudják, mit várok el egy kapcsolatban :D Vagy ez olyan hatalmas, teljesíthetetlen lista? :D
2008. szept. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!