Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, Ti hogy képzeltek el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Ti hogy képzeltek el egy tökéletes randit?

Figyelt kérdés

Az előző kapcsolatom olyan hosszú volt, hogy most nem is tudom, mit csináljak egy randin... Hova/mikor/miről beszélgessünk, stb...


Előre is köszönöm mindenki válaszát!

F/24


2010. márc. 17. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
van új csaj a láthatáron? vidd el moziba, beülős helyre iszogatni, filmezzetek sétáljatok
2010. márc. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja igen azt nem írtam, hogy ismerősön keresztül találkoztam egy lánnyal, akinek megfogott a személyisége, -nagyon is- és szeretnék vele megismerkedni és ha minden jól megy, akár ebből is lehet egy kellemes kapcsolat!
2010. márc. 17. 22:17
 3/5 anonim válasza:

Már nem azért, lehet én vagyok segg, de szerintem a mozizás, meg az egyéb ilyen helyek a legrosszabb randihelyek.. Elmentek, megnézitek a filmet, beszéltek róla negyed órát, aztán meg téma sincs... én evvel mindig megjártam.

Szerintem simán csak sétáljatok, beszélgessetek kicsit, vagy menjetek el valahova kajálni ;) szerintem még romantikus is lehet (nem tudom mennyire vagy olyan típus), de azért nem Ilyen McDonald's-ra gondoltam :D

2010. márc. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én a teaházakat, kávézókat részesitem előnyben!

a mozizás ultra gáz!!! aki engem első randira moziba hív az már minusz egy ponttal kezdi. Vagy szeretem ha egy pasi találékony.. nem ondja el hogy hova megyünk, az majd a randin derül ki..

Tökéletes randi.. a srác elöbb ott van mint én, mosolyog mikor meglát..miután odatipegek hozzá elmondja mi lesz a program aznap estére. jókat nevetgélünk, ha érezhetöen kölcsönös a dolog akkor "véletlenül" megérintjük egymást.. (pl ha elveszel töle vmit)..

a randi végén valameddig elkisér.. nem kell haza(!!!) csak ne az legyen hogy a buszmegállótől 1 km-re válunk el... addig simán odasétálhat... másnap este jol éreztem magam megismételhetnénk sms.

szerelem fehér lő, rózsaszin felhő..

igy képzelem el én:D aztán felkelek arra hogy biliben lóg a kezem..


Sziasztok:)

20L

2010. márc. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A tökéletes randiban még nem volt részem,egalábbis abba amit én elképzeltem,de szerintem egy romatikus vacsora,gyertyafény,beszélgetés,majd elsétálni egy parkba...csillagokat nézni...és a szabad ég alatt az elsö csok.
2010. márc. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!