Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmenjek? Elhívott megnézni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmenjek? Elhívott megnézni a naplementét és az ő kocsijával megyünk.

Figyelt kérdés
Előzmények: Múlthéten együtt voltunk buliban és sokat beszélgettünk. Hétvégén is hívott valahova, de akkor rajtam kívüli ok miatt nem tudtam elmenni.
2015. okt. 26. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
97%

A s...ggedet is mi töröljük ki, vagy képes vagy egyedül is megcsinálni és dönteni a saját életedről?


Szeretnél? Igen.

Szeretnél? Nem.


Melyiket választod?

2015. okt. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ehhez neked idegen emberek megerősítése kell, akkor inkább ne menj. Hagyd szegény (gondolom) srácot, hadd találjon egy olyan nőt, aki tudja mit akar, és képes önállóan dönteni ilyen volumenű kérdésekben (is).
2015. okt. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

Képes vagy megbízni benne, szeretnél elmenni vele? Mi nem tudhatjuk a választ, csak te.

A program egyébként jó! ;)

2015. okt. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%
Nekem kicsit erős lenne az első hivatalos találkozásnál beülni egy idegen kocsijába, de ha te ismered. Ha bízol benne, akkor menjetek. :)
2015. okt. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ki nem hagynám...
2015. okt. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!