Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor illik megmondani, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor illik megmondani, ha a randi után tudod, hogy semmi nem lesz a dologból?

Figyelt kérdés
Az első randi végén személyesen, vagy másnap üzenetben, esetleg telefonon?

2015. okt. 24. 18:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Minél előbb. Szerintem jobb személyesebb, könnyebb üzenetben.
2015. okt. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Egyszerűen csak ne menj el a második randira. Ha el akarna hívni akkor mondj kifogásokat, hogy jaj sok a dolgod, nem érsz rá stb.
2015. okt. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szerintem is jobb személyesen, de csak azért hogy ezt megmondjam, nem szemétség újra találkozni vele? Akkor biztos az hinné,hogy megint randizni akarok vele, mert ő sajnos nagyon lelkes. Amúgy mindenképp mondani akarok neki valamit, nem csak eltűnni, ennyit megérdemel.
2015. okt. 24. 18:28
 4/12 Linó03 ***** válasza:
81%
Rendes vagy, hogy személyesen mondanád el neki. Szerintem hívd el csak beszélgetni, és akkor talán már sejteni fogja, hogy most nem a rózsaszín oldal következik.
2015. okt. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%
Ha ezt személyesen közlöd az nem csak neked hanem neki is nagyon kínos.Tedd meg üzenetben,de próbáld finoman,udvariasan.Ez a megoldás mindkettőtöknek jobb lesz.
2015. okt. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%

Vagy az első randi végén, személyesen, vagy minél előbb mélben, telefonon.

Áltatni, hitegetni, kifogásokat keresni, nem elmenni nem a legkorrektebb dolog, másrészt meg ha kifogásokat találsz ki, hogy most miért nem, akkor alapot adsz egy újabb és újabb hívásra, ami már neked is kínos lesz.

2015. okt. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%

Inkább személyesen, de a lényeg az, hogy lehetőleg ne sértő módon mondd meg.

Amúgy miért nem lehet semmi a dologból?

2015. okt. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

5-ös, miért lenne kínos? Ha nem hát nem, az élet megy tovább, nekem ez nem kínos, maximum szomorú :)

Férfiként ezerszer jobban értékelem, ha személyesen megmondja a nő, hogy nem valószínű, hogy lesz folytatás. Sőt én direkt úgy köszönök el, hogy "találkozunk még?". Ekkor lehet mondani, hogy "ne haragudj, de nem szeretnék veled többet találkozni", vagy éppen azt is, hogy "naná, holnap ekkor meg akkor?".

2015. okt. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Megmondtam neki, nem volt könnyű, de túl vagyok rajta. Amúgy az volt a gond, hogy nem volt nem az alapvető vonzalom (sajnos). :(
2015. okt. 24. 22:04
 10/12 A kérdező kommentje:
És mindenkinek köszönöm a választ!
2015. okt. 24. 22:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!