Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért fogadják el a nők a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fogadják el a nők a meghívást akkor is, ha nem akarnak semmit a pasitól? Szerintetek ez helyes dolog?

Figyelt kérdés
2015. okt. 15. 21:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már volt olyan, hogy azt hittem baráti találkozó, ott jöttem rá, hogy randi... De az is lehet, hogy határozatlanok voltak előtte, hogy akarnak-e valamit és ott döntenek.
2015. okt. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Jahh...ott akarnak donteni.


Masoknak meg ingyen etel/ital...

2015. okt. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nem tudják és nem merik kifejezni magukat.sokan ezért várnak az utolsó percig a legkoptatással ,mert akkor már egyértelmű a dolog a màsik fél részéről is.
2015. okt. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Máskor azon vinnyogtok, hogy nem adnak esélyt sem. Most akkor azonnal koptasson le, ha ránézésre nem kellesz, vagy hagyjon kicsit kibontakozni? Jó lenne azért ezt eldönteni már.
2015. okt. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%

A 4. hozzászólóval értek egyet!

Egyik kérdés arról szól, hogy miért nem adnak esélyt a nők akkor is, ha külsőleg nem vonzó számukra a férfi.

Most meg itt megy a rinya, hogy miért adnak esélyt.


Nem lehetne eldönteni?

2015. okt. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha semmit nem akarok a másiktól, nem fogadom el...

ha már ott vagyunk helyzetben és kiderül, akkor sem szoktam, ha úgy gondolom, hogy tuti nem lesz ebből egy második randi.

Ha ragaszkodik hozzá vagy nagyon tetszik a férfi és felajánlja, akkor megköszönöm, hogy meghívott.


Nyilván így az a válaszom, hogy nem helyes, de csak akkor ha tényleg semmit nem akar, és egyértelmű volt, hogy nem baráti meghívás a másik fél részéről.

2015. okt. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Velem volt olyan, hogy randinak gondoltam, erre a talin közölte a pasi, hogy ez nem az, ne értsem félre, csak meg akart ismerni... De velem is volt már ugyanilyen. Egy találkozásban még semmi nincsen.
2015. okt. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
A férfi fizet, tehát ingyen pia, kaja és szorakozás. Még ha gyökér is a szemükben az illető, megéri a tarhálás:)
2015. okt. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Huh talán azért egy kólát én is ki tudok csengetni :D

Ki milyen helyre megy első randin, hogy annyira megérné valakit letarhálni??? Nyilván nézem majd valakinek a nekem nem tetsző, unalmas képét azért a 300 ft-ért...

2015. okt. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ez egy elég jó étterem volt és 20 ezret költöttem. Azért mentünk oda, mert interneten mondta hogy az olyan jó hely úgy elszeretne oda egyszer menni és olyan jó lenne...
2015. okt. 16. 11:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!