Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, férfiak! Mit gondolnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Mit gondolnátok egy lányról akinek barátja van, és közben találkozgat veletek?

Figyelt kérdés
Abban az esetben, ha utáljátok az olyan lányokat, akik pasiznak a barátjuk mellett, de ezzel a lánnyal csak találkozgatnátok és beszélgetnétek, semmi több nem történne, de tudjátok, hogy mindketten szimpatikusak vagytok egymásnak és akár több is lehetne, ha nem lenne a lánynak barátja?
2015. okt. 14. 09:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
8%
Felk**rva
2015. okt. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

En egyszer talalkoztam innen egy sraccal akkor is velem volt a baratom. Szerintem ne bantad meg ilyesmiVel a parod, ha ot nem zavarja csinald. Ha viszont azert csinalod,hogy legyen indok aki miatt elhagyd akkor inkabb tedd ki meg ma a szuret, ne kelljen atelnie azt,hogy a lany akit szeret egy hutlen ribi

18/L

2015. okt. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

ha van barátja és/vagy nekem barátnőm akkor max barátilag találkozunk...szex/kapcsolat esélytelen...


22F

2015. okt. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolnám:

A, szar a kapcsolata, ezért keresi hogy léphetne ki belőle, ezért találkozik velem

B, csak egy lúzer barátnak akar engem, aki nem kap tőle szexet


Valamelyik a kettő közül. Úgyhogy esélyesen ráhajtanék és lesz ami lesz.

2015. okt. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
Valamiert talalkozik. Ha nem is szexert de bokokert. Olelesert. Izgalomert. Valamiert amit otthon nem kap meg. Veszelyes jatek
2015. okt. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Velem volt ilyen.

Volt egy hullámvölgyünk a barátommal, és volt egy ismerős srác, aki amúgy nagyon tetszett. Amúgy baráti volt régóta a kapcsolatunk. És néhányszor találkoztunk, de semmi nem volt, csak kajáltunk egyet, meg beszélgettünk. Semmi az égvilágon hála égnek nem történt.

Aztán megoldottam a párommal a konfliktusomat, és azóta nagyon jó a kapcsolatunk.

De kicsit bűntudatom volt a találkozások miatt, pedig a párom is tudott róla, hogy a fiú barátommal találkozok, nem titkoltam előtte.

2015. okt. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nem találkozgatok feleslegesen lányokkal
2015. okt. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én szoktam férfiakkal találkozni akkor is, ha van párom. Nincsenek lány barátaim, nem tudom őket elviselni hosszútávon, mindig fiúsabb voltam érdeklődést tekintve (öltözködésre annyira nem). Épp ezért ha bárkivel akarok találkozni, az hímnemű lesz. Próbálom a legelején tisztázni, hogy mi van, van aki ezt meg tudja érteni, van aki nem... Aki ennek ellenére rám hajt, azzal többet nem találkozom, max ha baráti kör miatt muszáj. Érdekes egyébként, hogy sok srác képes embereket látni és nem csak férfiakat és nőket. Akinél a férfi és a nő két faj, azzal nem is próbálok barátkozni. De ez egyébként hamar levehető, mielőtt bármiféle lelkitörés kialakulna. Aztán a nagyon magányos srácokat is próbálom kerülni, mert sajnos náluk jobban előfordul, hogy akaratlanul is de hosszútávon kitalálják hogy belémszerettek és ez nem jó nekik, amúgy annyira nem jellemző. Szóval nem túl antiszociális emberek között, aki képes emberekre emberként tekinteni simán működhet hosszútávon is. Viszont ha valakinek nincsenek ellenkező nemű barátai úgy általában, annál gyanúsabb.
2015. okt. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én mint férfi döbbenten állnék az eset előtt, mert mint le is írtad, tetszik neked a srác amit gondolom ő is érez/tud, így innentől kezdve ez nem barátság.
2015. okt. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szívesen találkoznék ilyen lánnyal
2015. okt. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!