Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tehetnék még érte? Bővebbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék még érte? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Szeretek valakit, aki tudná viszonozni az érzelmeim...30 év felett van, egyedül él, azonkívül semmi baj nincs vele hogy olykor magába zuhan..Emiatt nem volt türelme a nőknek hozzá, nagyrészt emiatt érték csalódások.Depresszióval küszködik, álmatlanság és a magány is kínozza.

Minden nap kommunikálunk SMS vagy hasonló formában, most már ő is keres magától.

Megerősített, hogy személyes találkozót fontolgat.

/Régebben kollegák voltunk,most kicsit messzebb vagyok tőle/

Végtelen türelmem van hozzá, és lenne is,de vajon hagyni fogja?

Várjak türelemmel így tovább? Vagy tehetek még valamit..?



2015. okt. 3. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Ráférne egy jó pszichológus.
2015. okt. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak éreztesd vele , hogy nem fordítasz hátat, és hogy számíthat rád. ez segít a depresszióval felvenni a harcot, mást nemigen tehetsz
2015. okt. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Amíg depressziós, ne kezdj vele viszonyt,mert addig alkalmatlan kapcsolatba és téged is lehúz magával. Addig tartsd barátzónában. Először próbáljon meg segíteni magán, amíg magával sincs rendben, ne akarjon mással kapcsolatot, mert annak csak szenvedés a vége.
2015. okt. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

Addig nincs esély míg nem oldja meg magában a problémáit. Ha már konkrétan depressziós, akkor nem hiszem, hogy sok esély van rá, csak az idődet pazarlod. Barátok persze lehettek, segíteni viszont nem fogsz tudni neki, mert írtad, hogy más nőknek sem volt hozzá türelme. Nekem volt ilyen barátnőm, a hangulati állapota ingadozó volt és mindig előre már negatív sztorikat állított fel, előre félt olyan dolgoktól, amik még meg sem történtek. Ettől ő még feszültebb lett. Én is türelmes vagyok nagyon, de velük egy pozitív gondolkodású ember nem tud mit kezdeni, aztán elmúlnak évek, hónapok, míg rájössz te is. Engem ez a dolog annyira leszívott, hogy utána kb. 1 hónapig nem is voltam képes más nőkkel kapcsolatot teremteni, még pusztán a nők látványa sem izgatott fel, szorongani kezdtem, teljesen kivoltam készülve........nagy feladat és tönkre teszed magad.

Azt sem értem, hogy a magány miért kínozza, hiszen viszonozná érzelmeid, vagy most akkor nem értem.

2015. okt. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az érzelem megvan, a kapcsolattól fél.
2015. okt. 18. 21:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk az tök jó, mert akkor nem lenne magányos sem. Én azt mondom, hogy ha van türelmed hozzá és felvállalod, hogy ez hosszú idő, akkor csak bíztatni tudlak és segíts neki mindenben, legyél mellette. Meg kell fejteni mi a depresszió oka. Egyébként nagyon díjazom a türelmed és persze lehet, hogy beteg, de azért nem kell magára hagyni. Vannak amúgy kedély javító ételek, mint pl. csoki, banán. Sima szőlőcukor is jó, nagyon serkenti az agyi aktivitást és azonnal hat. Ezek talán ki tudják annyira zökkenteni, hogy akár elmehessetek valahova sétálni, vagy valami rendezvényre, Csodák Palotája vagy olyan helyre ahol kreativitás szükséges vagy olyat lát, ami látványos.
2015. okt. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!