Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Előfordult már többször oylan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már többször oylan veletek hogy éreztétek hogy a randin büdös a párotok?

Figyelt kérdés

2015. szept. 29. 13:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Volt ilyen,de nem tisztálkodás hiánya miatt,hanem eleve nagyon nem jött be a pasi szaga.Mindenéből az áradt.Fú...
2015. szept. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első randin igen, másodikra nem volt esélye.
2015. szept. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

Mondom együnk valamit.

csilis fűszeres indiai jó lesz, mondja a csaj.

meg sem ettük, látom folyik róla a víz, a tekintete fura lett.

meg sem kérdezte hogy felmegyünk e hozzá, ő kijelnetette hogy felmegyünk hozzám.

már itt gyanús volt.

ahogy a lakásba beléptünk egyből kérdezte hol a wc.

hát gyerekek amit ott akkor hallottam, nem akarom többször hallani.

először hallatszódott nagyon kínlódik a csaj, alig merte kiengedni.

csak van egy trükkje a robbanásos hasmenésnek.

ha lassan engeded ki a gáz az elkezdőd bélműködés miatt a végbélnél öszpontosul és rövid idő belül robbanásszerűen tör ki , ez történt.

Egy két "halkabb" eregetés után, valamiféle gázrobbanás jött!

de ez semmi.

vagy öt percig húzta le a wct és mikor kijött?

olyan szag lett a lakásban hogy egész este szellőztetni kellett.

valahogy gondoltam hogy pár perc után eltűnik a csaj, vörös fejjel el is ment.

másnap a telefonja is ki volt kapcsolva, később számot is cserélt és nem tudtam többé elérni.

2015. szept. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

Utolson besirtam...szegeny csaj :D

Az ilyet leszamitva ebben szerintem sokat jelent a kemia. Nekem pl az egyik volt osztalytarsnomnek volt kegyetlen budos a szaja. De masokat nem zavart, es a pasijait sem...szoval, valszeg csak szamomra volt kellemetlen. Volt par olyan pasi is, akikkel randiztam, de a boruknek volt szamomra budos szaga.

Mindenkinek van testszaga, csak kerdes, h az illeto parja elviseli-e. A monstani parom is nyilvan "budos" edzes utan - mint mindenki mas - de o pl egyaltalan nem irrital, sot!

2015. szept. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

3. :-D

Szegény csaj, nagyon komolyan vette és nagyon megviselte a jelenet, pedig vehette volna poénosra is...

:-D

2015. szept. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Az #1-től szeretném megkérdezni, hogy mi az az "az" ami "minden testrészéből" áradt?

Egyébként a szag a kor előrehaladtával is erősebb lesz. Fiatalkoromban egy csaj azt mondta a bruttó izzadságszagomra, hogy de jó illatom van. Erről ennyit. Ha egy csajnak büdös a szája, akkor az nagyon rossz pont.

2015. okt. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amit a harmadik írt az kamu! :D Ez egy filmben volt egy jelenet! "Derült égből Polly" a címe. Ugyanez a sztori csak a pasinak volt hasmenése a nő lakásán. xD
2015. nov. 22. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!