Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti járnátok vele a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnátok vele a helyemben?

Figyelt kérdés
4 év után szakítottunk a barátommal, ennek már 2 hónapja, de még mindig nagyon szeretem. Van egy fiú aki nagyon kedves, már háromszor találkoztunk, és mikor vele vagyok szinte eszembe se jut az exem. Viszont mikor magamba vagyok akkor el se tudom képzelni, hogy mással legyek. Mondta ez a fiú, hogy járni szeretne velem, és én is vele, de még az exem szeretem. Bevallottam neki, hogy ez a helyzet és azt mondta, hogy ő így is összejönne velem, mert idővel úgyis változik ez ha belé szeretek.

2015. szept. 29. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed igen, de mindig maradj őszinte vele. Ha még nem érzed magad készen nem.
2015. szept. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak ha már teljesen túlvagy az exeden, és akkor sem vágyakozol utána, amikor magadban vagy.
2015. szept. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Örökbölcsesség: "Nem tudom, hogy Te hogy vagy vele, de ha megnézed most idegenek válaszoltak neked az interneten, akiket nem ismersz (engem se), és a szitut se igazán ismerik.

Te ott voltál és tudod, hogy mit érzel, legalábbis érzed.

Belül van egy hang, ami megmondja, hogy mi a jó út. Csak nagyon kell rá figyelni. Mindenkinél ott van. Nálad is mélyen. Hallgasd! "


Személyes véleményem:

"Az ember csak azt bánja meg idővel, amibe nem kezdett bele. Csak azt bánod meg, amit nem csináltál. Ne akarj azon gondolkodni majd a jövőben, hogy mi lett volna ha. Járjatok, próbálkozzatok, ha nem megy, akkor majd úgy is kiderül, és elválnak útjaitok. Szerintem vágj bele."

2015. szept. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Rózsák Királynője ***** válasza:
Szerintem te egyik fiút se szereted igazán...Inkább pihentesd a dolgot.
2015. szept. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!