Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti mit gondoltok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit gondoltok egy ilyen fiúról, járnátok vele?

Figyelt kérdés
Olyan fiú vagyok, aki sokat csalódott a lányokban, főleg a szépekben, ezért már kifejezettten kerüli a szép lányokat, csak a csúnya lányokkal foglalkozik, jobban számít neki a jellem, személyiség, mint a külső. Csak a kövér lányokhoz nem tud vonzódni, de ezt leszámítva nem igazán érdekli a lány külseje max annyiban, hogy ápolt legyen.
2013. márc. 26. 21:53
1 2
 1/14 okoska31 ***** válasza:
szerintem ha normális vagy, akkor nagyon fognak értékelni a lányok.
2013. márc. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem a szép lányokat kell kerülni, hanem abban a kategóüriában kell keresni a csajokat, ahol te is mozogsz. Mondom másképpen: Én is hiába vagyok egy átlagos, vagy egy szép ember, ha egy olyasvalakivel akarok összejönni, akiről tudom/látom hogy teljesen más karakterű emberekkel jön össze, mint én. Az ilyet általában látásra megmondomd a kiszemeltről, hogy na ennél lehet esélyem, ennél nem. Amelyiknél nem leeht, azt hagyni kell
2013. márc. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mert túl nagy hangsúlyt fektet a külsőre.
2013. márc. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

azt, hogy ostoba.

az ostoba kisfiúkat pedig rühellem.

2013. márc. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert rondának érezném magam mellette így.
2013. márc. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekelnél soha. Mondjuk a közelembe nem mernél jönni, szóval nem kell félni.
2013. márc. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Tapasztalataim szerint éppen a szép lányok fektetnek sokat a külsőre, ezért is aláztak meg, gúnyoltak ki, szívtelen lények a szép lányok, még csodálkoznak, hogy megutáltam őket.
2013. márc. 26. 22:06
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Te amúgy felfogod egyáltalán, hogy miket hordasz itt össze...?
2013. márc. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Na látom fáj az igazság a szép lányoknak.
2013. márc. 26. 22:11
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Inkább neked fáj az, hogy egy üres szerencsétlen vagy, aki semmit nem tud, csak felállítani az általánosítós kis teóriáit, ítélkezni és mindezzel telef*sni a zzinternetet!!!44 :D

Szedd már össze magad, és ne folyton a külsővel foglalkozz, hanem azzal, hogy ki milyen ember! A kettő nem függ össze.

2013. márc. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!