Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti mit gondoltok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit gondoltok egy ilyen fiúról, járnátok vele?

Figyelt kérdés
Olyan fiú vagyok, aki sokat csalódott a lányokban, főleg a szépekben, ezért már kifejezettten kerüli a szép lányokat, csak a csúnya lányokkal foglalkozik, jobban számít neki a jellem, személyiség, mint a külső. Csak a kövér lányokhoz nem tud vonzódni, de ezt leszámítva nem igazán érdekli a lány külseje max annyiban, hogy ápolt legyen.
2013. márc. 26. 21:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

már bocs, de ez nevetséges. szerinted melyik lány örülne, ha azért "szemelnéd ki" magadnak, mert őt már elég csúnyának tartod ahhoz, hogy esetleg hajlandó legyen összejönni veled?

kizárt, hogy bármit akarnék tőled.

főleg ezek az általánosítások, hogy a szép lányok "gonoszak", atyavilág.

amúgy meg, egy srácon nem csak azt nézem, hogy vonzó legyen külsőleg - hiába helyes valaki, ha a kisugárzása nem olyan, vagy nincs benne olyan, ami megfog... nem fogok vele csak a külsejéért összejönni. pedig én sem vagyok csúnya az eddigi visszajelzések alapján, sőt.

de az olyanoknak, mint te, akik elkönyveltek ekkora marhaságokat, mint amiket megfogalmaztál, úgyis hiába mondja az ember.

nem lehet, hogy nálad sem a külsőddel volt eddig a baj a lányokhoz való közeledéskor, hanem inkább a hozzáállásoddal, a jellemeddel?

21L

2013. márc. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
De most is te provokálod ki magadnak az oltásokat! Én nem bántottam meg még senkit,csak TI engem. Na akkor mától csak onda férfit keresek! Jézuusom ilyen emberek hogy létezhetnek...
2013. márc. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Az anyád keservét kérdező! Te egy akkora szemellenzős vagy! Most tisztára felhúztál.. Nem, nem magam miatt, én az átlag lány vagyok, akiből millió és egy van. A húgom miatt. Ha értél bájos, kecses, jóságos teremtményt... Most az ő nevében szólalok fel: szánalmas vagy, hogy a külső alapján ítélsz! Azért, mert ő szép még nem lesz automatice köcsög! Sem ő, sem más szép lányok. Inkább hagyd abba a sebeid nyalogatását, és növessz tököt/gerincet/agyat, amelyikre jobban szükséged van.
2013. márc. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Te egy gyökér vagy.

És akkor most mit gondolsz? Hogy te vagy a csúnya lányok megváltója, és óriási szívességet teszel nekik?

Nem lehet, hogy azok a szép lányok azért toltak ki veled, mert már kilométerekről látszik, milyen felszínes és középszerű vagy? Ne sajnáltasd magad, inkább változtass egy-két dolgon.

Szerintem akadna min.

2013. márc. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!