Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az ilyen férfiakról? Mi velük a baj? Miért olyanok, amilyenek? 22/L

Figyelt kérdés

Nem egy olyan pasi bepróbálkozott nálam mostanában, akinek barátnője van.


Van, aki csak egy ismerős, de olyan is akad, aki elég jó barátom.


Miért csinálják ezt?


Az ismerősömnél rákérdeztem, hogy miért csinálja ezt (pl. szexchat csajokkal)? A válasza az volt, hogy: "Ez csak olyan, csak írogatok, nem csalom meg." De aztán bevallotta, hogy lenne olyan nő, akivel megcsalná, illetve azt is, hogy nem szerelmes, 'csak' szereti. Aztán megkérdeztem, neki hogy esne, ha a csaja ezt művelné vele? Erre már bevágta a durcit és nem méltatott válaszra, merthogy nem köteles ilyesmire válaszolni. Érdekes...


A barátomnál kissé más a helyzet. Nála nem csupán a szexualitás játszik. Néha úgy érzem, hogy nem feltétlen baráti érzelmeket táplál irántam, de persze úgy teszek, mintha vak lennék, nem látnám. Sokszor reagál, beszél úgy és mond is olyasmiket, amik erre utalnak.


Az utóbbi más helyzet, neccesebb, de nekem még mindig magas, vagy én vagyok túl konzervatív, hogy számomra nem fér bele semmilyen indokkal, okkal a párkapcsolatomba egy 3. fél. Minek jó azzal lenni, aki talán már nem is kell? Mert ha annyira nagyon kellene, ilyesmik, mint amit fentebb leírtam szóba se jönnének, nemde?


2015. szept. 16. 19:09
 1/6 anonim válasza:
0%
Ti ajánlgatjátok fel magatokat, hol a gond?
2015. szept. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Tegnap mar felraktad ezt a kerdesz.

Mi a jo abban, hogy monden este ferakod szorol szora ugyanazt a kerdest?

2015. szept. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1 Pont, h nem.

#2 Nem érkezett válasz. Nem rád tartozik

2015. szept. 16. 19:34
 4/6 anonim ***** válasza:

ha most megteheti, h másfelé is mártogatja a fütykösét, és van is kedve hozzá, és talál sok hülyét, és ilyen hűséges típus, akkor miért ne? :D

sok a hülye, aki pár szép szótól felveszi az O betűt a szájával, őt meg nem érdekli a hűség, mert minek az, nem hisz már a mennyországban, meg ilyenek. :D

fordítva persze, h bajos, mert arra már nem gondolnak, h milyen lenne, ha ezt velük csinálnák meg. :D mindenki önző manapság, a saját örömét keresik, ilyen világ. :)

2015. szept. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálam munkatáram próbálkozott...

Kérdeztem, hogy otthon a barátnője/élettársa mit szól hozzá?


Válasz: "Nem kell neki erről tudnia."


Komoly volt, komolyan gondolta, igen.


Ha belegondolok hány és hány ilyen "kapcsolat" lehet a világon, melyben sz@rrá csalják egymást (vagy csak az egyik a másikat) a felek...


L

2015. szept. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Hogyha megtehetem hárommal is, és van rá energiám, akkor miért érjem be eggyel?
2015. szept. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!