Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Beleestem egy 13 éves lányba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleestem egy 13 éves lányba, szerencsére én is bejövök neki, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Van egy évfolyamtársam, akibe teljesen belezúgtam és szerencsére tudom, hogy kölcsönös, de még nem járunk. Szoktunk sétálgatni, már puszi is volt,de semmi több, hogyan tovább ?? Egy romantikus F/14
2010. márc. 12. 18:13
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
hát talizzatok, beszélgessetek, és amikor jön az a csönd, amikor egymásra néztek csókold meg!:D
2010. márc. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Ha komolyan gondolod a vele valo kapcsolatot , akkor ne habozz , hivd el egy moziba vagy fagyizni vagy csak sétáljatok egyet az utcán . Ha nem mered megkérdezni a randit , akkor utalj rá. Beszélgess vele többet a többi majd magátol jön.
2010. márc. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Maradjon a séta és a puszi. :D

Majd lehet csók. Lehet tipi tapi simogatás. :) Iratkozzatok be társas táncra. ( a tánc jó lesz mert megtanuljátok összehangolni a mozgásotok, fejleszti a ritmus érzéketeket, megtanultok figyelni a másik testérre stb...

Ha sexre is gondolsz várj amíg 14 lesz. Ha 14 éves kora előtt vagy együtt valakivel nemi erőszaknak számít még akkor is ha beleegyezett.


Ha romantikus vagy írhatsz neki verset:)

2010. márc. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak mikor elhívom valahova mindig kérdezi, hogy miért, és hova, ez engem úgy idegesít.
2010. márc. 12. 18:23
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

Szija nincs kedved eljönni velem sétálni?

Miért?

Mert szeretnék veled beszélgetni?

Telefonon miért nem jó?

Mert valami személyeset akarok mondani...

Ok megyek


**KÉSÖBB**

Mit is akartál mondani?

(és itt jöhet a szájrapuszi) aztán a csók

Szerintem innentől már menni fog.

2010. márc. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%
jah vagy kapsz egy orbitális nagy pofont vagy bejött...
2010. márc. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%

Gondolj bele, ő se nagyon tudja, mit mondjon. De egy 13 éves lány inkább korabeli, 13-14 éves sráccal járjon, ha már valakivel muszáj, így szívesen segítünk! :)

Ha kérdezi, hogy miért, mondd azt, hogy mert szeretnél vele beszélgetni. Vagy eleve úgy tedd fel a kérdést, hogy "van kedved eljönni stb." és akkor hátha azt mondja, hogy igen, és nem kérdez vissza.

2010. márc. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%

biztos, hogy bejössz neki??

mert ha azt kérdezgeti, hogy miért akarod elhívni...

2010. márc. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerintem csak zavarban van. Én bár 17 éves vagyok, mégis zavarba tudnak hozni. Ilyenkor általában teljesen nyilvánvaló a helyzet, mégis visszakérdezek. Szerintem csak zavarban van tényleg, legyél vele türelmes, egy idő után úgyis megszokja a jelenléted és akkor minden gördülékenyebb lesz. Sok sikert:) B.
2010. márc. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kössz!
2010. márc. 16. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!