Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szinte mindig ő köszön el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinte mindig ő köszön el előbb. Olyan zavaró. Miért? 20l

Figyelt kérdés

Tetszem neki, nagyon is. Nem feltételezés, hanem mondta.


Viszont azt vettem észre, hogy legtöbbször ő köszön el előbb. Telefonon, személyesen ha összefutunk valahol. Néha zavar, mert én még lennék, beszélnék vele...:(


Ez baj? Mert amúgy rendben van minden, csak ezt nem értem.


Ha beszélgetünk is és kettesben vagyunk rám összpontosít. Ha az utcán találkozunk akkor is, de megfigyeltem, hogy össze-vissza tekintget, pl. a járókelőket, kocsikat, nincs úgy meg a szemkontaktus.


Mikor nem kettesben vagyunk, csak úgy odajön hozzám, nyugodtságot látok rajta, mintha "hidegvérű" lenne, miközben igencsak érzelmes ember.


Máskor, főleg régebben, de most is előfordul, hogy látom rajta az idegességet, feszültséget, zavartságot, "bamba" vigyort, nem tudja mit kezdjen a testével stb. De ez áltában ha közel állok hozzá, így van, szégyellős kisfiú lesz.


Szóval baj, hogy ő dobbant előbb társalgásnál?


2015. szept. 6. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Leakar rázni. Túl sokat dumálsz biztos és megfojtod vele.
2015. szept. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát nem éppen. Ő többet beszél. Csak amikor elhallgatunk mindketten, jön a néma csönd és mondja: na jó, megyek mert még ez meg az van. De ez csupán pillanatnyi csevegés.
2015. szept. 6. 22:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Baj, mert a végén így mindig azt érzi, hogy elég volt belőled. Köszönj el hamarabb te, minimum az esetek felében.
2015. szept. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na jó, de olykor 1-2 percet beszélünk...
2015. szept. 7. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!