Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek próbálkozzak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek próbálkozzak?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki mostanában egy szórakozó helyen folyamatosan figyel vagyis ha odapillantok egy darabig szemez majd hirtelen elfordul s ezt többször is. Viszont a csaj nagyon jól néz ki s mondjam úgy nem az én súlycsoportomnak való . Nem nézek ki rosszul s a szövegemmel sincs semmi gond problémám lányokkal hogy beszélgessek vagy ismerkedjek csak akkor van mikor jön egy érzés huh lehet hogy túl nagy falat :P vagyis ugy érzem hogy pl izmos kigyúrt pasik jönnek be nekik. Nem vagyok vézna sovány se de súlyos se ,,átlagos ,, testalkatú. Mostanság nincs okom panaszkodni hogy semmi sem jön össze ...szeretnék végre egy komolyat :P keresem hozzá a partnert :P de megéri ilyeneknél is próbálkozni vagyis már próbálkoztam de barátságnál az ilyeneknél többre nem jutottam :P igaz az ikertestvérinek is nem az a kigyúrt pasija van de na nem tudom :P egye fene megpróbálom most hétvégén :P ahogy ismerem biztos ott lesz :) vesztenivalóm úgy sincs :) de véleményeket meghalatok :P
2015. szept. 2. 22:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Én mondok egy véleményt. :P Szerintem csináld meg. :P Menni fog. :P Legyél határozott, céltudatos, mert akkor látni fogja benned a férfit. :P
2015. szept. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kösz :) nem tűnik felvágósnak nagyzolósnak csak fura volt hogy rögtön mikor szemezni kezdet velem másnap reggel mar fb instagramon követni kezdett s kövi alkalomkor is ugyanúgy szemezgetett :P lesz valahogy próba szerencse :P
2015. szept. 2. 23:00
 3/10 A kérdező kommentje:
Imatkozom hogy ne legyen ott az egyik lány ismerősöm aki úgymond nem hagy békén pedig elmondtam hogy nem akarok semmit tőle s már kétszer belekontárkodott a dolgaimba pedig nem voltam bunkó se vele bár klapfolna minden :P
2015. szept. 2. 23:04
 4/10 anonim ***** válasza:
Ejj, de micsoda egy csődörrel van itt dolgunk! :D :P
2015. szept. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok én csödőr :P ha tudnátok hogy egy évvel ezelőtt még megsem mertem szolitani senkit :P de megjött az önbizalmam volt egy féléves kapcsolatom ami hát hogyy is mondjam én szívtam meg de túlléptem próbálkoztam újra de az érdekesség jó rosz lehettem ahoz a lányhoz ha most is keres s fura modon akik nem jönnek be vagyis lehet akármennyire csinos szép nem jön be azok érdeklődnek felőlem s bezzeg én ökör pedig koslatok azok iránt aki nekem is bejön csak nem mindig jövök be a másiknak :P
2015. szept. 2. 23:11
 6/10 anonim ***** válasza:
Aki nem játszik, az nem is nyer.
2015. szept. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Úgy ahogy írod :) ha nem probálom meg sosem tudom meg :P szombati buliba kiderül :P
2015. szept. 2. 23:22
 8/10 A kérdező kommentje:
De amúgy nálam lényeges az udvariasság s a mérsékelt bókolás én ezt alkalmazom ha valakinek a bunkó paraszt emberkék kellenek tőlem lehet menni nem fogok összetörni ...
2015. szept. 2. 23:24
 9/10 anonim ***** válasza:

Iszonyat sok össze-vissza megfogalmazott vessző nélküli lényegtelen rizsa ez az egész amit leírtál.


Ha élőben is így nyomod a szöveget a csajnak tuti sikered lesz és nem lesznek kínos csendek a beszélgetésben.


Mindenképpen próbáld meg.

2015. szept. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Túlbonyolítod, csináld.


>Viszont a csaj nagyon jól néz ki s mondjam úgy nem az én súlycsoportomnak való .


Ez csak akkor igaz, ha elhiszed.

2015. szept. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!