Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha megígértem valakinek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megígértem valakinek hogy ma találkozom vele de most mégsincs kedvem hogyan tudom udvariasan lemomdani a találkozót?

Figyelt kérdés
2015. aug. 23. 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
"Bocs, de rájöttem, hogy nem vagy elég jóképű nekem."
2015. aug. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Mumusan ***** válasza:
74%

Az ígéret szép szó....

Legalább legyen annyi tartás benned, hogy állod a szavad.

2015. aug. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%
Kitalalsz valami agyatlan kifogast. De ha megengeded: a szadbol s.gget csinalsz. En ha megigerek valamit, akkor csak azert nem mondom le, mert nincs kedvem hozza...
2015. aug. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlj fel neki egy másik KONKRÉT időpontot (azaz nem jövő héten, hanem mondjuk jövő héten szerdán 15:45 perckor) és helyszínt. Így nem leszel szemét.
2015. aug. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Tök mindegy, vagy megmondod őszintén, hogy nincs kedved vele találkozni, vagy keresel kamu kifogásokat, a lényeg, hogy amíg nem jutsz el arra a szintre, hogy nem szórakozol mások idejével, türelmével, bizalmával, addig vegyél magadnak hajasbabát, amit kedved szerint rakhatsz fel-le a polcra.
2015. aug. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki. Ne húzd az idejét, meg a magadét sem.
2015. aug. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne szórakozz már másikkal. Ha nincs kedved ne találkozz vele. De mindig gondolj bele hogy neked hogy esne fordított esetben. Amúgy tisztázd vele hogy neked ez nem megy és akkor hagyjad békén
2015. aug. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!