Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A pasi részéről mit jelent,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasi részéről mit jelent, hogy áthív magához és találkozom az anyukájával?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk már tinik, de mindketten még szülőkkel lakunk. Én nem szeretek úgy felhozni magamhoz valakit, hogy még nem járunk, mert csak felesleges macera lenne, hogy összeismerkedik a családdal aztán lehet nem is lesz belőle semmi.


Van most egy ilyen pasi, én komolyan gondolnám vele, rajta viszont nem igazodok ki (nem beszél ilyesmikről)... és most, hogy másodjára aludtam nála reggel találkoztam anyukájával, bár nem volt bemutatkozás mert siettünk a vonatomhoz.


Lehet hogy a srác csak lazán kezeli az ilyeneket és ne reménykedjek komolyabban?


2014. dec. 16. 21:49
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Hármasban akarja!
2014. dec. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

biztosan :D

de na, komoly válaszok érdekelnének

2014. dec. 16. 21:55
 3/9 anonim ***** válasza:

Ebből még semmi sem szűrhető le a kapcsolat komolyságát illetően a srác részéről! Csak annyi, hogy a család lazán kezeli az ilyesmit és nem okoz nekik gondot, ha a fiuknál ott alszik valaki.

De minek agyalsz ilyeneken? Csak elrontod az egészet! Hagyd, hogy kialakuljon minden a maga útján. Csak élvezd a kapcsolatot, ennyi.

2014. dec. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
azért agyalok, mert érzem, hogy kezdek beleszeretni és nem akarok mégjobban, ha őt csak a szex érdekli...
2014. dec. 16. 21:59
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez nem jelent semmit. Nem azért találkoztál az anyukájával, mert ő be akart neki mutatni. (Sőt, ahogy írod be sem mutatkoztatok.) Hanem azért találkoztál vele, mert véletlenül összefutottatok a reggeli készülődés közben.

Egyébként nekem pont komolytalanságot jelentene, ha be sem mutat. Oké, hogy sietünk, de bemutatkozni kb. 10 másodperc!!!

2014. dec. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mégis hogy tudnád megakadályozni, hogy komolyan beleszeress? Egyébként meg idővel ő is megszerethet...., ez nem verseny. Pasiknál amúgy is lassabban megy általában.
2014. dec. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem véletlenül futottunk össze, a srác tudta, hogy ott lesz az anyukája, és nem úgy látszott, hogy zavarja, hogy találkozni fogok vele.

Ha én vkit csak szexre hívnék át tuti nem hagynám, hogy összefusson anyummal...

2014. dec. 16. 22:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Biztos komolyan szeretné veled, és néz valamibe legalább :) Én az előző barátommal több mint fél évig úgy jártam, hogy csak akkor vitt fel, ha nem volt otthon senki, vagy aludtak stb...ő meg nem is jött hozzánk. Eleinte nem volt fura aztán gyanakodtam, és kibökte, hogy szándékosan megy, mert nem akarja hogy megismerjek bármkit és ő se akar megismerni senkit. Mert szerinte az már túl komolyan. Otthagytam.
2014. dec. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Zoli9303 válasza:
meg kell tőle burkoltan kérdezni hogy mennyire gondolja "intimnek" a szülőkkel való találkozást.
2014. dec. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!