Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Írnátok még a pasinak ha ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írnátok még a pasinak ha ő nem reagál és ezek a dolgok történtek?

Figyelt kérdés
nem vagyok már gyerekek, randiztunk. buliban ismerkedtünk meg, viszont sajnos többször is találkoztunk olyan helyen ahol csak összefutni lehet, beszélgetni nem igazán. viszont kb másfél hete tart ez a dolog, beszélgetés a neten, ismerkedés, de a konkrét randiig még nem jutottunk el. kicsit elvetettem a sulykot és nem úgy viselkedtem vele ahogy kellene.. a bulikban rányomultam, felhívtam magamhoz, én írtam neki szinte mindig, zaklattam, stb. és az utolsó buliban már láttam rajta hogy tiszta ideg folyamatosan került. aztán szintén mondtam nkei hogy jöjjön velem haza de mondta hogy hagyjam sokat ittam már megint. teljesen rányomultam. pedig alapbol nem vagyok ilyen nő, felnőtt éretten gondolkodok csak épp a vágyak és az alkohol. ennek egy hete, azota nem ittam,nem buliztam, változtattam, új hobbit találtam.. stb.. kitisztult a fejem és nagyon megbántam azt az időszakot. nem volt sok ilyen, kb két hétig tartott hogy ilyen csúnyán viselkedtem de akkor is... és a buli után úgy volt hogy tlaálkozunk ezt még előtte beszéltük meg. aztán se kép se hang. írtam neki többször is hogy legalább válaszoljon hogy nem akar velem találkozni. ráadásul olyan helyen dolgozik ahol akár össze is futhatunk és akkor nagyon kellemetlen lesz. mert biztosan egy nagy ribinek tart.. szoval, gondoltam írok neki pár sort hogy megértem hogy nem akart velem találkozni és már válaszolni sem, csak bocsánatot szeretnék kérni a viselkedésemért és nem seretném hogy a későbbekben gond lenne ebből, mivel nyilván fogunk találkozni és a haverjai is olyan emberek hogyha megtudták hogy viselkedtem, szétkürtölik mindenkinek.. pedig megbántam, változtam, belátom hogy hibáztam és egy gáz nőnek mutattam magam aki nem tud viselkedni nincs tartása... most a dilemma az hogy írjak neki egy bocsnáta kérő rövid levelet a neten vagy hagyjam mert már úgyis mindegy? max ha összefutok vele akkor nem szolok hozzá vagy éppen odamegyek? nem tudom most tanácstalan vagyok mert így nagyon gznak és nyomolusnak érzem magam hogy ilyen sokat írtam neki hogy miért nem talizunk... szerintetek???? köszi előre is, kíváncsi vagyok mit mondtok erre.
2015. aug. 18. 15:40
 1/2 anonim ***** válasza:
vagy egy szentet találtál, aki nem akar visszaélni a helyzettel, vagy annyira unalmas vagy, h még megdugni se akarnak. Utóbbi csajt én is találtam már, még ahhoz se volt kedvem vele, amikor tele a tököm, akkor se. :D
2015. aug. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem kellesz neki,el kell fogadni.Nyilván szar érzés ez,de történhetett volna rosszabb is,mondjuk,hogy megdug párszor,meg elhiteti veled,hogy fontos vagy,különböző hívásokkal meg gesztusokkal,aztán meg eldob.Ebből most még kimászhatsz,ha kicsit átgondolod,szükséged van-e egy olyan illetőre,akinek te nem kellesz,és nem is kellettél.
2015. aug. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!