Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy bejövős csaj, akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy bejövős csaj, akivel randiztam volna. Mit írjak még rá?

Figyelt kérdés
Élőbe, meg netes csevegésen is úgy tűnt bejövök neki. Egyszer megbeszéltük, hogy valamikor találkozhatnánk. Múltkor ráírtam, hogy hétvégén jó lesz e neki, azt válaszolta mindenképpen ír majd mikor szabad. B*szott írni :D Ritkán látom élőben. Nem akarok egyből rákárdezni a randira de mit írjak rá, hogy ne legyek túl nyomulós?
2015. aug. 17. 10:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Hány ilyen csaj van....

Haverom minden héten beszél hasonlókkal, azok persze csak ígérgetnek, s ennyi.

2015. aug. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Felejtős? Szerintem jó vagyok nála, bár nem tudom biztosan. Még egy próbát megér, de nem akarok mi újság/milyen napod volt szintű sablonokkal hülyeséggel ráírni, meg órákig fűzni chaten. Az ilyesmi valahogy távol áll tőlem. Ha megint a randira kérdezek, félek az már túl nyomulósnak tűnik.
2015. aug. 17. 10:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha kell a csaj, akkor írj rá! Tudod, ez a "ki írjon rá a másikra" dolog elég sok problémát okoz. Az emberek büszkeségből nem teszik. Benne van a pakliban, hogy nem válaszol vagy megígéri, de végül mégsem jön el. De legalább Te megpróbáltad, adtál esélyt a dolognak.
2015. aug. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyébként randira hívni mindenképpen két héttel későbbre kell a jelenhez képest. Mert így megláthatod, hogy csak hiteget-e. Az emberek általában nem terveznek két hétre előre. Szóval ott már nem jöhet szóba az, hogy más programja van. Ha akkor is azzal jön, hogy más programja van, hazudik.
2015. aug. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De mit írjak rá? Tudom hülye kérdés, de utálom az ilyen netes csevegést.
2015. aug. 17. 11:06
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó: 2 hétre előre elég hülyén hangzik randit kérni, pláne, hogy lehet nekem se jó akkor :)
2015. aug. 17. 11:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne írj semmi számonkérőt! Írd, hogy az utóbbi időben el voltál havazva, de ha még áll, akkor elmehetnétek valahova. Írj konkét dolgot, nehogy határozatlannak tűnj! Ha más elképzelése van, akkor majd úgyis szól.
2015. aug. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!