Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők! Ti mikor viselkedtek így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti mikor viselkedtek így?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel már fél éve levelezek, eddig 1x találkoztunk csak a távolság miatt. Elmondása szerint fontos vagyok neki, ő is nekem. Én többször próbáltam programot szervezni, hogy ismét tudjunk találkozni, de valahogyan nem látom rajta, hogy ő is szeretne tőlem valamit internetes barátságon kívül. Soha nem mondta, hogy örülne, ha hétvégén leutaznék hozzá vagy valami. De akkor mért vagyok neki fontos? Érdekes mikor ajándékot veszek neki vagy adok neki kölcsön pénzt, akkor azt sosem bánja. Csak szórakozna velem? Nem tesz semmit a kapcsolatunkért, de mikor kiakadok rá emiatt akkor mindig azzal jön, hogy én reagálom túl. Tényleg ennyire nehéz lenne összehoznunk egy találkozót? Mit tegyek, hogy felnyissam a szemét? Ne keressem egy ideig?
2015. aug. 10. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
59%

Te kölcsön adsz egy olyan nőnek , akivel csak egyszer találkoztál ? Jaj drága szivem ne legyél ennyire naiv...Az is elképzelhető, hogy pasija van... Zárd le ezt. És keress másik lányt. Nincs olyan, hogy valakivel félévente egyszer tudsz csak találkozni Mo-on belül...


26 / N

2015. aug. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mért ne? Még barátnak is kölcsön ad az ember, ha megszorul.
2015. aug. 10. 22:11
 3/7 anonim ***** válasza:
59%

Legjobb barátnak talán, és ő elvből nem fogadja el.

Én csak olyankor adok kölcsön, ha nem fontos, hogy visszaadja. Ha lemondasz valamiről a másik javára, akkor ne hántorgasd neki fel.

2015. aug. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én is pont ezért adtam neki kölcsön. Nem kérem vissza, de ő megígérte, hogy visszaadja. Nekem nem is a kölcsön fáj, hanem félek nem is akar engem igazán.
2015. aug. 10. 22:42
 5/7 anonim ***** válasza:
A félelem jogos. Nincs a személyedre szüksége csak arra amit adsz neki... Lépj tovább.
2015. aug. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én is ettől tartok, de még egy találkozót szeretnék vele, hiszen akkor ott sok minden kiderül majd.
2015. aug. 11. 00:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyszeri találkozó után semmiképp se beszélj kapcsolatról. Az internetes levelezés alig ér valamit. Segényes, félreérthető, hitvány kommunikáció. Próbáljatok meg találkozni, és beszéljétek meg. Jókedvűen, nyíltan, őszintén.
2015. aug. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!