Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ti ha így viselkedtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti ha így viselkedtek egy lánnyal, akkor komoly érzelmek vezérelnek?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, akivel egy buliban csókolóztunk, aztán utána nála aludtam. Nem feküdtünk le, de nagyon sokat ölelgetett, magához szorított, fogta és simogatta a kezemet, hozzám bújva aludt, élvezte ahogy simogatom az arcát, haját... Álmában magához ölelt, ilyesmi.

Lehetséges hogy többet érez? Ti viselkedtek így lányokkal akitől mondjuk csak AZT akarjátok?


2014. máj. 15. 23:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Engem a racionalitás vezérel...
2014. máj. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle mit akar...
2014. máj. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Részegen sok mindent megcsinál az ember, jó magam is fiú vagyok de akivel csak azt akarom arra egyből rámozdulok. Régóta ismeritek egymást?
2014. máj. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vannak olyan srácok akik megjátszák, hogy ők mennyire törődőek és ők nem arra utaznak, csak hogy megkapják a szexet...
2014. máj. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ismerem már egy ideje, én azt hinném többet is akar, de elég csajozós pasi ezért kicsit kételkedem. Rákérdezés helyett inkább kivárom mi lesz, csak a ti véleményetekre vagyok kíváncsi.
2014. máj. 15. 23:07
 6/9 anonim ***** válasza:
Figyelj, volt, hogy csajjal szexkapcsolatban voltam, nem volt semmi érzelem, mégis ezt csináltam. Szóval ne képzelj bele sokat.
2014. máj. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"én azt hinném többet is akar"


Te ezt akarod hinni. Nem tudom hogy érted e a különbséget. Neked igy emészhető az ha majd oda adod magad neki.

Ha szeret akkor jó döntés volt vele lefeküdni, ha nem szeret akkor meg átvert. Ez egy akkora blődség hogy belefájdul a fejem.

Ha most lemész az utcára és felcipeled magadhoz az első szembejövő palit épp ezt fogja csinálni mint a célszemély, ha melléfekszel egy szál bugyiban. Most akkor ő szeret?

Neki ez a szexről szól, neked is a szexről szól, kettőtök hozzáállása közt annyi a különbség hogy ő ezt nem mondja ki, te pedig még erre gondolni sem gondolsz, hogy ez csak szimpla szex.

Aztán hogy később mivé alakul ez a viszony, azt majd az idő eldönti. De egy tény, sosem fogod megtudni hová jut a kapcsolat vele, ha nem lesz szex.

2014. máj. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
r3d4me-hozzászólása tökéletes! Gratulálok! :-)
2014. máj. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Pont ez az, hogy a srácot már ismerem egy ideje, DIREKT nem feküdtem le vele, mert többre tartottam annál, hogy normálisabb körülmények közt legyünk együtt, mint egy buli után...

Így hogy nem írtam többet le, tényleg lehet hogy elég furán hangozhat a sztori, én több dologból is leszűrtem, hogy esetleg akarhat valamit, de én úgy biztosan nem fekszem le vele, hogy ezt nem tisztázom legalább magamban. Persze, a szex fogja eldönteni, hogy merre haladnak a dolgok, de azért hogy alakuljon is belőle valami, azért nem ártana tudnom, hogy mit gondolhat. Én lány létemre számomra közömbös emberrel biztosan nem viselkednék úgy, ahogy azt fent leírtam. Kíváncsi voltam, hogy a fiúk hogy vannak ezzel.

2014. máj. 15. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!