Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nincs Facebookom, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs Facebookom, hogyan tudnák ismerkedni?

Figyelt kérdés
evekig fent voltam fb-n de mikor osszejottem a volt baratommal elég sok volt a sz*rkeverés fb-n keresztul es ugy láttuk jonak ha letoroljuk magunkat. nagyon jo volt, egyaltalan nem hianyzott az eletunkbol a facebook.viszont most hogy szakitott velem nem igazan tudom hogyan tudnák ismerkedni, régen mindig rám irtak chaten es igy voltak meg az első lepesek.vannak mégg olyan 20 év koruli pasik akik szemelyesen teszik meg az elso lepeseket? ebbol a szempontbol hianyzik a facebook, de nem regisztralnak be ujra.

2015. júl. 23. 15:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
36%
Esetleg ismerkedhetsz itt is. Mit ad az Isten, én egy 20 év körüli pasi vagyok. :) :D
2015. júl. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Irj
2015. júl. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
itt tul hosszadalmas, eleve azt sem tudom hogy nezel ki, hol laksz stb. fb-n ezek az infok megvannak
2015. júl. 23. 15:45
 4/15 anonim ***** válasza:
Nincs szád? Illetve ez esetben billentyűzeted? Vagy szemeid nincsenek? Mi akadályoz meg abban, hogy kiderítsd?
2015. júl. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Amúgy nem gondoltam komolyan. Nem ismerkedNÉK olyannal, aki nákol. Egyes szám első személyben.
2015. júl. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Számtalan ismerkedési lehetőség van és nem csak élőben, hanem az interneten is. A világon eléggé sok embernek van párja, elhiheted, hogy nem csak a Facebook hozta őket össze.

:)

2015. júl. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Itt semmiképp se ismerkedj,itt főleg nem tudhatod kivel beszélsz,és rád erőltetik magukat..Szerintem járj el barátokkal ide-oda, úgy bármikor megismerhetsz egy szimpatikus pasit ;) nem kell ide internet :)
2015. júl. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
-nák? nagyon paraszt! nálam kukába való vagy!
2015. júl. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Először egy helyesírási szótárral ismerkedj
2015. júl. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Zyprexa válasza:
A Facebook előtt is volt élet , sőt talán akkor volt igazán !! Gondolom van szád , amit nem csak az evésre használsz !? Kezdj el beszélgetni , ismerkedni !
2015. júl. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!