Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem vagyok jó nő, önbizalmam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok jó nő, önbizalmam sincsen, és mégis olyan jó pasik kezdenek ki velem, hogy nem tudom felfogni. Akik bárkit megkaphatnanak és mégis nekem udvarolnak. Miért?

Figyelt kérdés
2015. júl. 17. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak felreerted a jo pasik kedvesseget es azt hiszed, hogy udvarolnak.
2015. júl. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 VaLaKiki9999 ***** válasza:
Mert lehet hogy csak te gondolod magadat nem jó nőnek :D fel a fejjel és vágjál bele ;)
2015. júl. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert lehet hogy csak te gondolod azokat a pasikat jó pasinak :D
2015. júl. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Gábor_79 válasza:
Mert lehet a tényleges nőideál más mint amit a képernyőkön nyomnak és Te meg az alapján ítéled meg magad.
2015. júl. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Biztos olyan kisugárzásod van, amitől padlót fognak.
2015. júl. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kisugarzas, normalis felfogas. Biztosan nem vagy olyan nyamnyila, rinyalos, nyafogos, nyekergos, hisztizos pitsa, mint a tobbi.
2015. júl. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Használd ki a helyzetet!
2015. júl. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne kérdezd meg tőlük, hanem higgy magadban, de jobban! Hidd el, a cicababákból soknak már elegük van. Bár, két cicababa között is van különbség, az egyik alapból az - szerintem nincs velük semmi gond, a másiknak pedig sok-sok minden árán néz ki úgy, ahogy.
2015. júl. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!