Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen az ha nagyon durván...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az ha nagyon durván ráhajt 1 csaj 1 fiura? Miket csinál?

Figyelt kérdés
2010. márc. 4. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Hát eléggé durva, általában részeg nők szokták zebra elött...brrr bele gondolni is rossz
2010. márc. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Úristen, mekkorát szakadtam az első válaszon:D

Válasz:

Nem tudom, én még nem nagyon csináltam ilyesmit... De gondolom sms-eket írosgat neki, az ölébe ül, puszilgatja, mittomén...

2010. márc. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jó duma az első válasz. Tetszik. Szerintem olyan amikor mindig ráköszön, esetleg követi vagy csúfolja. Ha sokat csúfolja lehet benne valami.
2010. márc. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nézd meg az őrült szenvedély című filmet
2010. márc. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
51%
Valamelyik nap néztem meg azt a filmet, nagyon idegtépő... Komolyan mondom a végét már nem tudtam megnézni, fogtam és kikapcsoltam.:)
2010. márc. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én egyszer 200 levelet irtam egy éjszaka alatt egy pasinak, akinek bejöttem, de akkora nyuszi volt, és gátlásos, hogy beijedt. szerintem ez elég durva volt. szerencsére sem azelőtt sem óta nem történt hasonló.
2010. márc. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha mondjukiskolába jártok és a lánynak tetszel akkor mondjuk csak rádnéz elég hosszan ilyenkor menj te hozzáés szólítsd meg és ha minden rendben és összejöttök akkor hát igen a 2.válaszadónak igaza volt sms-eket küld puszilgat az öledbe ül csak ha neked is tetszik mond el neki hogy nekedis tetszik és szeretnéd ha a barátnőd lenne és akkor már csak neki kell válaszolni JA AZÉRT ÍROM NAG BETŰVEL MERT FONTOSMINDIG A FIÚNAK KELL MEGSZÓLÍTANIA A LÁNYT HA A LÁNY SZÓLÍTJA MEG A FIÚT AZ NEM SZÉP.De ha nem is tetszik csak látod hogy neki te tetszel csak beszélj vele hogy látod hogy néz csak nem jöhettek össze így is jó met akkor az igazat mondtad.
2010. márc. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!