Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejöjjek vele? Megfog még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöjjek vele? Megfog még valaha válltozni?

Figyelt kérdés
van egy srác, egyik barátnőmnek az egyik legjobb haverja. Discoban találkoztam vele először. Nagyon helyes srác. Amikor belépett, azt mondtam, hogy Ő kell nekem. És erre odajött, és mondta h tetszek neki nagyon. Ez kb. 2 hete volt, csak táncoltunk, alig beszéltünk. És most ugyvan, hogy megint megyünk együtt buliba. a barátnőm szerint nagyon rendes fiu, csak a baráti köre... hát hogy is mondjam... szó szerint a legjobb haverja drogos. mindenki aztmondja, hogy ő nem az, de nem tudom, hogy elhigyjem-e. szerintetek? mit tegyek? szombaton talizunk, és nemtudom mi lenne a helyes...:S
2008. szept. 3. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól, hogy a haverja drogos, még nem biztos, hogy ő is az. Egyébként ezt elég könnyen ki tudod deríteni, főleg, ha buliban találkoztok. Azért az csak látszik valakin, ha "be van állva". Bízz az ösztöneidben!
2008. szept. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól, hogy a haverja drogos, még egyáltalán nem biztos, hogy ő is az. Lehetséges, hogy nem akarja teljesen magára hagyni, megpróbál "vigyázni" rá, amennyire ebben az esetben lehet. Szerintem ne szalaszd el az alkalmat, ha ő is drogos, az gyorsan kiderül, mert az meglátszik rajta és akkor gyorsan ejtsd.
2008. szept. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is igaz az h attól h valakinek a barátja drodos attól még nem biztos h ő is az!!!De ezt majd elég gyorsan ki tudod deríteni te magad is!!!Ja és ha mindenkii azt mondja h ő nem drogos hanem csak a barátja az akkor szerintem elhiheted de aztért először csak óvatosan vele!!!!És sok sikert a talira!!!
2008. szept. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
"VáLLtozni" biztosan nem fog.
2008. szept. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó válaszoló! A 0%-ban "hasznos"-nak ítélt válaszaid alapján nem gondolkodtál még el azon, hogy inkább Te szorulsz tanácsra? Ha nem is helyesírásból, de illemtanból... Hm??
2008. szept. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!