Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy pasi hazudna azt hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasi hazudna azt hogy sosem volt egy ejszakas kalandja?

Figyelt kérdés
udvarol egy pasi es szoba jott a dolog, mire mondta hogy neki sosem volt egy ejszakas kalandja, mert nem az a tipus..de nekem az az erzesem, hogy csak szexet akar tolem..
2015. júl. 8. 14:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
41%

Tőled... de ez nem jelenti, hogy mástól is azt akarta. Tőled speciel lehet, hogy azt akarja.

Hazudni is hazudhat, persze.


Ha te nem akarod ezt, akkor minek állsz le vele egyáltalán beszélgetni??? Hogy utána sírhass, hogy hogy átvertek!?

2015. júl. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Azert allok le vele beszelgetni, mert eddig nem ugy tunt, mintha csak azt akarna..es nem tunt annak a pasi tipusnak aki "csak azt" akarja
2015. júl. 8. 15:00
 3/18 anonim ***** válasza:
20%
"példány"... az igen!
2015. júl. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%
#2: Titeket sem kell félteni, ha hazudozásról van szó. Mesterien űzitek.
2015. júl. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
38%
Engem is egy "ilyen típusú" pasi csapott be. Ne higgy neki, pláne ha már azt is érzed,hogy szexre kellesz neki. Mert az akkor bizony úgy is van. A nőknek jók a megérzéseik,hallgass te is rá. Én sajnos nem hallgattam,pedig éreztem,hogy csak szexre megy. Viszont folyton kereste a társaságom,beszélgettünk mi is mindenfélékről,és mikor már közel engedtem magamhoz,fontossá vált számomra,és le is feküdtem vele végül,őt onnantól kezdve csak a szex érdekelte. Már nem foglalkozott úgy velem utána,de örökké azt mondogatta,hogy találkozzunk újra,mert nagyon kíván. Szóval igazából nemcsak egyszeri szexet akart,hanem egy szexkaocsolatot. Ez persze mindenkinek a saját lelkén múlik, hogy mennyire mer belemenni az ilyen dologba.
2015. júl. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
55%
#6: Íme a példa, hogy egy szűz srác sose vallja be, hogy még nem volt nővel. Az első nőjének is hazudjon legalább kettőt-hármat, és nincs gond belőle. Apokalipszist a világra, de gyorsan!
2015. júl. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
35%
mert ti "nők" nem hazudtok soha ti vagytok a tökéletesség minta szobrai! ti is letagadjátok hogy végig ment rajtatok a fél város
2015. júl. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Egyébként az hogy nem volt egyéjszakása és tőled csak szexet akar még együtt is lehet igaz, mert nem egy éjszak volt hanem 2-3. :P Vagy szexkapcsolat és tőled is csak azt akar.

23L

2015. júl. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
62%
Még a csillagokat is lehazudja neked az égről, ha kellesz neki. Figyelj oda, mert ilyenkor nem az igazi valóját látod. Az igazi valóját az idő, és sok sok beszélgetés, együtt töltött idő adja meg.
2015. júl. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
13%
nekem az az erzesem, hogy csak szexet akar tolem. a normális pasitól féltek mert csak sexet akar 1 alfahímmel meg egyből elmentek sexelni fookin logik.......
2015. júl. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!