Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A sokat csalódott lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sokat csalódott lányok mikor jönnek rá, hogy azt kell választani, aki szeret?

Figyelt kérdés
van egy lány, a jó pasiknak nagyon könnyen odaadta magát, persze mindig meglett a vége. Az ilyen rájön egyszer, hogy esélyt kéne adni az átlag alatti pasiknak is?
2015. júl. 4. 03:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Hagyni kell őket,majd rájönnek.Ha meg nem az az ő bajuk.
2015. júl. 4. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Te szeretnél olyan barátnőd, aki azért van veled, mert leadta az igényeid, és egye fene, esélyt ad egy neked, mint átlag alatti pasinak?

2008 óta gyk-zom, és sosem értettem az ilyen kérdéseket.

2015. júl. 4. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Volt már több ilyen próbálkozásom, hogy szikra nélkül kapcsolatba kezdtem mert jó ember volt a pasi/fiú. Mind a 3 esetben ők belém zúgtak én meg semmit nem éreztem. Mind megszenvedte nagyon.

Rohadtul nem érte meg "esélyt adni"


Kérdező az ilyen átlag alattinak esélyt adok című történetből jó nagyon ritkán sül ki. Ha valaki nem vonz akkor azzal nem kell próbálkozni. Plussz van az érzésem, hogy kissé elfogult vagy.

2015. júl. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem! Azt kell választani, aki szeret ÉS akit szeretünk.

Hiába szeret minket valaki, ha nem tudjuk viszonozni és testünk, lelkünk nem kívánja, soha nem leszünk boldogok mellette.

2015. júl. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!