Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mitől van az, hogyha szimpi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van az, hogyha szimpi egy pasi és ha meglátom gyakran érzem, mintha elöntene a melegség és érzem, h elvörösödök meg minta a szemembe is, , láng" égne?

Figyelt kérdés

2015. júl. 3. 22:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
vonzónak találod, és valószínűleg alig várod, hogy megmondja h ő is annak tart
2015. júl. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
mert alig várod, hogy leteperjen , mondjuk ha azt még nem is , de biztos szeretnéd ha végre megfogná a kezed és elvinne magával ebben a k**úrva melegben enni egy nagy adag fagyit
2015. júl. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
és néha az idegességtől remegek is,ha a közelemben van az a személy. Szerintetek ez látszik is egyértelműen rajtam?? Én honnan,miből tudhatom,h ez kölcsönös-e?
2015. júl. 3. 22:45
 4/11 anonim ***** válasza:
Van néhány ember aki ilyenkor is marhára nyugodt tud lenni, van aki valami marhaságot talál ki amiről beszélhet ,de biztos h figyel téged mosolyog megpróbál valahogy a közeledbe jutni, de van aki ugyanúgy elmosolyodik és elvörösödik vagy remeg, vagy valami oltári nagy marhaságot talál ki csak h 1 kicsit beszélj vele.
2015. júl. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
na és a te esetedben mit látsz mit csinál az illető az irányodba?
2015. júl. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Na és volt már legalább randi vagy hasonló?
2015. júl. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg észreveszi igen, de szerintem ez természetes és aranyos :)
2015. júl. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az feltűnt, h ő is zavarban van. Néha nagyon közvetlen van mikor meg távolságtartó. Azt tudni kell, h egy cégnél dolgozunk de más-más osztályon, szal nem találkozunk olyan gyakran. Volt már párszor,h megérintett, meg véletlenül hozzásimult a kezeivel a mellemhez , vagy az egész testével pár másodpercre hozzám dörgölőzött :S :) Mikor a munkahelyen kívül észrevesz, én meg nem figyelek arra, multkor pl direkt nem,mivel kíváncsi voltam mit lép :D, ő akkor is rám köszönt . Persze nem tudom,h ezeket mennyire vehetem jeleknek...
2015. júl. 3. 23:12
 9/11 A kérdező kommentje:

meg nem igazán tudom,h mit akar egyáltalán?

meg sztem nem annyira jó a munkahelyi ismrekedés...

2015. júl. 3. 23:14
 10/11 A kérdező kommentje:
hogy jelezzem neki,h bejön nekem??
2015. júl. 3. 23:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!