Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az? Hogy ha neten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az? Hogy ha neten megismerek egy csajt és lekezelően bánok vele, akkor vissza ír. Ha felmegyek ő ír előszór rám de ha elkezdek vele kedves lenni akkor meg észre se vesz minta nem is lennék .

Figyelt kérdés
És ez nem az első esett hogy ilyen csajjal ismerkedtem meg. LEHET hogy én vagyok túl kedves a csajokkal .
2011. dec. 28. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert a nők furcsák. Szokd meg. :D Amúgy a dominancia miatt van. Szeretik (nem mindegyikőjük persze), ha érdekes és domináns a férfi. Például a lekezelő hangnem is erre utal. :]
2011. dec. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen túl kedves vagy, néha emlékeztetni kell őket hogy mi az igazi dolguk. Itt egy oktatófilm csak neked :P

http://www.youtube.com/watch?v=du9RIh5YV1s

2011. dec. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

figyelj, én lány vagyok, és hidd el, ugyanezt csinálják a fiúk is :)


nincs min meglepődni

2011. dec. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát én mindenkinek visszaszoktam írni. De amúgy, aki lekezelően bánik velem, annak azért írok direkt hamarabb vissza, hogy ne érezze már magát, olyan nagyon menőnek, hogy így beszél velem, ebből szokott általában vita lenni. Magyarul(legalább is magamból kiindulva) azért írok neki vissza, mert "nem hagyom magam".
2011. dec. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor most legyek lekezelő vagy ne legyek az a csajokkal ?
2011. dec. 28. 21:54
 6/9 anonim ***** válasza:
De viccesebb is ha kicsit lekezelő vagy. Én szeretem ha a csajok kicsit lenéznek, szeretek így veszekedni.
2011. dec. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
én megmondom neked őszintén, hogy ha tetszik egy csaj ki nem bírom, hogy ne foglalkozzak vele és akkor ő telibe leszar. viszont ha én jövök be egy csajnak akkor én szarom le és fut utánam. mocskosul megőrjít már ez a logika
2011. dec. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
22:26 ku rvára igazad van!
2011. dec. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem legyél velük továbbra is kedves, aki meg ennek ellenére flegma, annak nyugodtan írd meg, hogy nem gondoltam volna rólad, hogy ilyen bunkó vagy.

Így legalább te is bunkózol vele viszonzásképp, meg nem is hagytad magad.

2012. jan. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!