Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Próbáljak még vele beszélni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbáljak még vele beszélni vagy hagyjam a francba?

Figyelt kérdés

Volt kedden egy randim,és véleményem szerint nagyon jól sikerült. De úgy látszik csak az én véleményem szerint....

A sztori:

Beültünk egy helyre,kávéztunk nagyon jól elbeszélgettünk a suliról,munkahelyről,fociról,mindenről...Sokat nevettünk,szinte ittuk egymás szavát. Utoljára 1 éve éreztem magam ilyen jól és felszabadultan egy férfi társaságában. 3 óráig tartott a "randi",utána pedig mondtuk,hogy örültünk hogy összejött a találkozó,majd még összefutunk.

Erre azóta meg alig beszélünk, és már írni sem merek neki,mert úgy érzem mintha nem lenne kívánatos a társaságom számára...Pedig előtte szinte percenként beszéltünk. Tegnap direkt sütöttem neki pitét mert tudtam,hogy szereti, és vittem volna be neki este,de azt mondta majd visszatérünk rá mert focizik,azóta sem tértünk vissza rá.

Szerintetek hagyjam?


21 L 25 F


2015. jún. 21. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Hagyd inkább,mert neki nem olyan fontos ez az egész mint neked.
2015. jún. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én hagynám a helyedben. Ilyenkor még inkább intenzívebben kéne rád hajtania, nem pedig ilyen félvállról venni.
2015. jún. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Így már én is jártam, csak lányokkal.

Szerintem hagyd a francba, ha nem nőtt az érdeklődése, akkor bizony nem akar semmit.

Egyet viszont nem értek. Ha ilyen jól megvoltatok, akkor mit akart volna még az első találkozón?

Mi lett volna az a dolog ami miatt nem így állna most a dolgokhoz?

2015. jún. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Mindenkinek ment a zöld kéz.


Nem tudom,fogalmam sincs. Mindenki azt mondja elég határozott,magabiztos személyiség vagyok. De Ő is ezt sugározta számomra. Nem hiába találkoztunk,ha nem ennek láttam volna, nagyon kevés esélye lett volna annak hogy összefussunk.

3. hogy megválaszoljam a kérdésed, lehet az volt a baj,hogy nem támadtam le.. mert volt olyan fiú akinek ez volt a baja... :D de ő sem kezdeményezett és ez nem feltétlenül rossz,és szerintem első randin nem is kell. vagy csak egyszerűen nem én kellek neki,de mint a mondás tartja: "Néma gyereknek, az anyja sem érti a szavát." Majd egyszer biztos kiderül :)

2015. jún. 21. 18:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Milyen aranyos dolog már, hogy sütöttél neki pitét. :) Ha a kiszemeltem ezt tenné velem, tuti levenne a lábamról.
2015. jún. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát igyekszik az ember :)
2015. jún. 21. 19:41
 7/7 anonim válasza:
Nem egyértelmű?
2015. jún. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!