Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Második randi, hogyan tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Második randi, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

pár napja randiztam egy sráccal, nagyon szimpatikusak voltunk egymásnak, jól elbeszélgettünk, elröhögcséltünk. Randi végén óvatosan, romantikusan megcsókolt, majd elváltunk egymástól. Már elhívott egy második randira, azóta minden nap beszélünk, állandóan bókol. A következő randin megcsókolhatom? vagy az túl korai lenne? elvégre már egyszer csókolóztunk. szóval a kérdés, meddig mehetünk el a második randin? :)

L/22


2015. jún. 17. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan, 22 éves létedre ezt kérdezed, hogy a 2. randin megcsókolhatod-e?

Te valójában 22 vagy?


Mi a pasimmal már az első randin nagy csókcsatákat vívtunk, és folytattuk a 2.-on is, pedig 23 voltam, mikor megismertem őt 2 éve!


Meddig mehettek el? Akár már ágyba is mehetnétek, ha akarnátok! (bocs, ez erős vicc volt)


Kézen fogva sétáltok, csókolóztok, beszélgettek, menjetek strandra..stb. spontaneitás legyen, ne előre eltervezett! :)

2015. jún. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tényleg kicsit vicces, hogy 22 éves létedre ilyet kérdezel:)
2015. jún. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szigorùan tilos! A 2015. évi 99. Törvény tiltja.


Nagylány vagy már, te tudod mit szeretnél!

2015. jún. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!