Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire nehéz egy piercinges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nehéz egy piercinges csajjal összejönni?

Figyelt kérdés
Engem mindíg piszkáltak gyerekkoromban, de egy idő múlva ez megoldódott, ma már minden új ismerősöm normális velem. Tök félénk, befeléforduló vagyok... Amikor a volt osztálytársaimmal találkozok úgy fogadnak: Mi van te szefós?! Az új haverjaim maximálisan kimélnek ezzel. De ma se vagyok egy nagyon ismerkedős. Nem sok emberrel beszélek egy nap. Erre belezúgok egy csajba, akinek piercing van a szemöldökében. Vannak akik meglepődtek ezen.
2010. febr. 28. 22:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mi a különbség a piercinges meg nem piercinges csaj között? A piercingesen valami védőréteg is van, vagy mi? Netán buffolva van? (Hogy a kocka témában is írjak valamit)
2010. márc. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
volt egy csaj akit fel akartam szedni de berakatott szemöldökpirszinget, ezért elérhetetlenné vált számomra
2010. márc. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

:'D

ez most komoly?

nem nehéz...ugyanolyan mintha egy egyszerű lánnyal jönnél össze.

mellesleg a szemöldök piercing nem nagy dolog,valamilyen szintem megérteném a kérdést ha pl egy septumról,vagy egy orrnyereg piercingről lenne szó...

2010. márc. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
*szinten
2010. márc. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!