Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire nehéz egy piercinges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nehéz egy piercinges csajjal összejönni?

Figyelt kérdés
Engem mindíg piszkáltak gyerekkoromban, de egy idő múlva ez megoldódott, ma már minden új ismerősöm normális velem. Tök félénk, befeléforduló vagyok... Amikor a volt osztálytársaimmal találkozok úgy fogadnak: Mi van te szefós?! Az új haverjaim maximálisan kimélnek ezzel. De ma se vagyok egy nagyon ismerkedős. Nem sok emberrel beszélek egy nap. Erre belezúgok egy csajba, akinek piercing van a szemöldökében. Vannak akik meglepődtek ezen.
2010. febr. 28. 22:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%
Kb. 3 kg
2010. febr. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
40%
level 34-en már sikerlhet.
2010. febr. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
de a vadászós küldiket szorgosan csináld!
2010. febr. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

sok kocka =)


én azt javaslom, hogy inkább keress egy helyet és farmoljál

2010. febr. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

kb ugyan olyan,mintha azt kérdeznéd h mennyire nehéz kék színű wc-be sz.arni xDDDDDDDDD:D

nem tök m1 h hogy néz ki?:D attol h kék[vagymi pc-sXD] ugyan olyan mint a többi XD:D

2010. febr. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én meg azt mondom hogy menj el instázni gundrak hc-ba:D
2010. febr. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, te egy gyökér vagy.
2010. febr. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

ha ronda vagy ugyan olyan nehéz mint nem-piercinges csajjal

menny inkább vaddisznókat ölni xp-ért

2010. febr. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Honnan látszik így, h kocka vagyok?

Jó napi 5 óra tv-zés megvolt 8 évvel ezelőtt. Napi 7 óra játék 5-6 évvel ezelőtt. Ma már inkább netezek, zenét hallgatok...

Idén még nem játszottam. Tavaly egész évben 10 órát játszottam.


Nem vagyok ronda. Magas karcsú vagyok, és sportos.

2010. febr. 28. 23:27
 10/14 anonim ***** válasza:
Ne légy már gyökér kedves kérdező... viselkedj férfi módra, ha meg nem megy, akkor ne sírj legalább másnak mint egy kislány.
2010. márc. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!