Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet rendes férfiakkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet rendes férfiakkal ismerkedni az interneten? 25N

Figyelt kérdés
Normális válaszokat légyszi.
2015. jún. 16. 17:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

nincs egy ilyen 'normális férfiak gyűjtőhelye az interneten' oldal :DDD


mindenhol van értelmes meg f.a.sz.fej is... itt is, tinderen is (telefonos alkalmazás), társkereső oldalakon, facebookon (ismerőseid ismerősei), fórumokon, stb...

2015. jún. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Konkrét és pontos választ ne várj.

Alapjába véve bárhol lehet rendes férfit találni neten és a való életben is.

Most felsorolhatnám azokat az oldalakat ahol én is jelen vagyok.

Megadjam a hozzájuk vezető linket? :)

Saját és a körülöttem levők véleménye alapján egy rendes férfinek mondanám magam, de döntsd el te, hogy milyen is vagyok.

Nyugodtan keres meg és válthatunk pár levelet.


28/F

2015. jún. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Én a helyedben kérdező először olyan oldalakon próbálkoznék, ahol hasonló beállítottságú, hobbival rendelkező emberkék beszélgetnek. Hátha találnál valakit ott magadnak.


Neten egyébként nagyon nehéz értelmes embert kifogni. Sokáig csak a vetítés megy és valójában nem is olyan, mint amilyennek beállítja magát. Én is futottam már ilyenbe bele.


27/F

2015. jún. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Itt is lehet találni sok ilyet,ezen az oldalon.Köztük jómagam is ilyen vagyok. :)

24/F

2015. jún. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Hát nem itt az tuti, de az elittársat sok ismerősöm ajánlja, de persze mindenütt ott van a lehetőség, hogy pont rosszat húzol ki a kalapból.
2015. jún. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én szívesen beszélgetnék veled. Mennyi a felső korhatár?
2015. jún. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Bárhol, de neked olyan nem kell.
2015. jún. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Még mindig én tudom a legjobban, hogy milyen férfira lenne szükségem. Ne általánosíts!
2015. jún. 16. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!