Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez mitől van? Mi erre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mitől van? Mi erre a magyarázat? 20L

Figyelt kérdés

Én 20L, ő 19F.


Miért van az, hogy örül nekem a srác, de ő lép le legtöbbször, mikor összefutunk? Tehát beszélgetünk és aztán ő mondja azt, hogy: na most megyek, mert bla bla...


Mikor beszélünk mindenfelé tekintget, nézi az utcán elhaladó embereket, kocsikat. Össze-vissza pillantgat. Ez kicsit megzavar, mert én meg azt nézem, hogy ő mit néz. :D


Persze közben mindenről simán dumálunk, csak olyan fura, mikor én beszélgetek valakivel, nem nézek össze-vissza, hanem az illetőre figyelek szinte mindig.


Olyan is volt, hogy az egyik haverjával sétát és összefutottunk. A haverja beszaladt a boltba. Erre ahogy állunk, beszélgetünk, benyögi: "mikor jön már ez a Geri, mit csinál ennyi ideig?" Mondjuk akkor elég rossz idő volt, de akkor is olyan fura volt. Mint aki lépne lefelé, pedig ő jön oda hozzám az esetek 98%-ban, ő vár meg, ha meglát valahol.


Néha zavaró tud lenni, mert én bármennyit képes lennék vele fecsegni...


De pl. simán mondja, hogy mennyire vonzódik hozzám, már a jelenlétem is zavarba hozza, tehát ha megállok mellette.


Én sosem mondom, hogy: "most megyek", mert minden alkalmat maximálisan kihasználok, hogy vele beszélgessek. Azért nem értem ezt...


2015. jún. 14. 17:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Elég egyértelmű. Tetszel neki, de bátortalan, félénk jellem, eleve azt gondolja, hogy neked ő nem kell.


Azért lép le előbb, mert izgul, fél, hogy elszúr valamit, vagy hogy észreveszed a zavarát. Minél tovább beszélgettek ugyanis, annál kínosabb neki.

Azért nem néz a szemedbe, mert nem mer. Tipikus jele ennek az össze-vissza ide-oda nézegetés, nem tudja kínjában hova nézzen.


A srác egyszerűen gyerekes, hagyd a fenébe. Valószínűleg soha nem volt még nővel, azért izgul ennyire, fél hogy maga alá pisikél izgalmában...

2015. jún. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
79%

Az utolsó bekezdést kivéve egyetértek az elsővel.


Szerintem ne hagyd veszni, hívd el valahova :)

2015. jún. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!