Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segítene valaki eldönteni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítene valaki eldönteni, hogy képen és személyesen mennyire különbözöm? (többi lent)

Figyelt kérdés

Eléggé kétoldalú ez a dolog mert van aki szerint máshogy nézek ki, van aki szerint meg kb. ugyanúgy, és szélsőséges vélemények is vannak rólam a képek és a valóság alapján, és frusztrál, nem tudom akkor most mi a helyzet, benne lenne valaki olyanban, hogy küldök képet aztán találkozunk és ott is el mondja a véleményét, hogy mennyire van különbség?:D

Tudom elég fura, de lesz egy találkozóm khm szóval és addig szeretném ha ezt megtudnám:D és nem ismerkedés , pasizás céljából írtam ki szóval lányok is írhatnak nyugodtan, meg olyan aki a 18-25 között van:)

pesti vagyok mellesleg, aki segítene az írjon bátran!


19L


2015. jún. 11. 21:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Sajnos én is öreg vagyok... + 300km

Egyébként nincs ebben semmi rossz. Találkoznak, esznek egy hamburgert, beszélgetnek, stb...

Én inkább a kérdezőt félteném. Csak úgy menjél bele a találkozóba, hogy nyilvános helyen találkoztok, ahol sok ember van, és látnak. Az arcodon kívül semmi személyeset ne ossz meg magadról, és ne kérdezz - eleinte.

2015. jún. 12. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Bence_ ***** válasza:

Kinyomtatod a képed és random megkérdezel embereket.

Nézzék meg a képet aztán téged.

2015. jún. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 TatyóKirály ***** válasza:
0%

"Nem vagyok pszichopata"


Ja. Mert a legtöbb be szokta ismerni... OMFG Egyébként ennek az egésznek mi értelme lenne? Te magad leírod, hogy van aki szerint hasonlítasz, van aki szerint nem. Most akkor egy random vadidegen szervkereskedő véleménye majd eldönti a vitát?

2015. jún. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

utolsó, tényleg nem vagyok az -.-

inkább húzzál el innen és kötözködjél máshol:D

ha nem érdekel a dolog akkor minek írsz?!:D

2015. jún. 12. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!