Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » E-mailban nagyon gáz szerelmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

E-mailban nagyon gáz szerelmet vallani? Nincs más választásom!

Figyelt kérdés
Muszály lenne e-mailban csak hát az olyan "gyávákhoz méltó" Hogy miért nincs más választásom Mert nem fogom látni olyan 11 hónapig és nem naon szeretném h mással összejöjjön. (15 éves vok) Válaszokat előre is köszönöm
2008. szept. 1. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát, ha azt vesszük, az e-mail gyakorlatilag levél, szerelmes levelet meg szoktak volt írogatni. Ebből a szempontból okés a dolog. Százszor inkább e-mail, mint MSN...


Ghostrider

2008. szept. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jah meg a másik amit elfelejtettem h Mit írhatnék?
2008. szept. 1. 13:49
 3/8 anonim válasza:
43%

szerintem gáz. gépelni bárki tud, és ugyanolyan mint az msnen keresztül. én nem értem hogy miért nem tudc neki szerelmet vallani, amikor még ott vagy és csak később nem fogod látni. ha ő is érez valamit írántad akkor meg megfog várni,még ha nem is nyilt a szerelmetek.

ha mégis email-ben akarod akkor inkább írd le papírra scanneld be és a képet küld el neki, mármint a saját kézzel írott vallomásod fotoját digitális formában.


mi írjunk még szerelmes levelet is?:D

inkább várj azzal a valómással, addig míg te magad megnem tudod fogalmazni, mert ha én leírom akkor az az én vallomásom lenne hozzá. azt se tudjuk hogy néz,milyenek az érzései. keres a neten valami sablon szerelmes levet és küld el neki azt, és bizzál benn hogy nem találja meg a neten.

2008. szept. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nah elősször is tegnap találkoztam vele utóljára és azért mert 11 hónapra angliába meg mert ott lakik az egész hosszú


a másik van nekem is néhány ötletem csak nem árt ha tudok többet is :D

2008. szept. 1. 13:59
 5/8 anonim ***** válasza:
de ha úgyis angliában van, akkor mit akarsz tőle? webcamszekszet????
2008. szept. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Itt találhatsz pár alkalomhoz illő képeslapot:borika.hu

Am meg még mellékelj egy kis szöveget is,pl hogy miért szeretted meg,hogy emnnyire imádod,hogy mennyire szereted a szemeit,stb.....mi lányok elolvadunk ettől....hja és ne felejtsd elll a végére írni,hogy hiányzol!!!XD sok szerencsét!p u x x x

2008. szept. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az e-mail a legrosszabb, az sms után. Miért nem hívod fel inkább? Még telefonon is jobb ezt elmondani.
2008. szept. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
járni is emailben fogtok??? már ne haragudj, de ez egy veszett ügy... foglalkozz inkább az olyan lányokkal, akik közelebb vannak. (fizikailag...)
2008. szept. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!