Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bókol, rajong, elhív randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bókol, rajong, elhív randira és aztán lemondja?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Megismertem egy végtelenül aranyos és tisztességes férfit. Eleinte nem akartam tőle semmit, de ő bombázott a bókokkal, a kedvességgel, törődéssel és figyelemmel. Végül úgy döntöttem, hogy akkor találkozzunk. Azt hiszem beleszerettem, nem is tudok nem gondolni rá.

Megbeszéltük a randit, mire aztán a találkozó napján közölte, hogy nem tette túl magát a volt barátnőjén. De igazából nagyon tetszem neki, érdeklem...stb. Azt mondta, hogy egy kis idő kell neki.

Nem tudom mit tegyek...érdemes várni rá vagy hagyjam??

Esetleg, ha keres reagáljak, vagy kereshetem? Mit lehet tenni ilyenkor?

Ő 28F, Én 22N.


2015. jún. 8. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:

De szerencsétlen vagy...


Keresheted, de minek, hiszen időt kért.

Várnod nem kell rá, mert mire fel. Nyugodtan ismerkedj mással is ha úgy alakul.

Ha keres újra, találkozz vele, hiszen szimpatikus.


Hogy szerethettél bele ha még nem is randiztatok?

2015. jún. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kedvesebben is fogalmazhattál volna. Igen, kétségbeestem, ezért tettem fel a kérdést, nem arra voltam kíváncsi, hogy leszerencsétlenezel e...

Többször is találkoztunk már, közös társaságban.

2015. jún. 8. 20:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbálj meg logikusan gondolkodni, nem történt semmi igazán rossz.
2015. jún. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kötetlen, felelősségmentes kizárólag szexkapcsolatot keres. Akkor szokták ezt a szöveget nyomni a pasik. A férfiak nem, de a pasik azok igen.


Elegánsan ejtsd ezt a tagot.

2015. jún. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mellőzni akartam a legelején, mert azt hittem szexre megy a játék. De nem... 100%-ig biztos vagyok benne, hogy nem csak arra ment volna.

Köszönöm, azt hiszem megvárom mi lesz. Persze, ha jön valaki akkor nem várok tovább, csak egészen ritkán kedvelek meg valakit.

2015. jún. 8. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!