Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet rendes férfiakkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet rendes férfiakkal ismerkedni? 25N

Figyelt kérdés
Eddig még nem próbálkoztam netes ismerkedéssel, de sok ismerősömnek összejött, így úgy gondolom, egy próbát megér.
2015. jún. 7. 18:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Akkor nem az a lényeg, hogy hol ismerkedsz, hanem az, hogy mennyire van szerencséd. Mert ilyet találni majdnem akárhol.


23/F

2015. jún. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Hát nem itt...
2015. jún. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
falusi kocsmákba
2015. jún. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Meg a valosagban is nehez, plane a neten. Ne altasd magad, a rendes pasik kihaltak vagy soha nem is voltak...
2015. jún. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
46%
Ilyen nektek úgyse kell, max ideig óráig. Míg nem jön egy rosszfiú aki mellett izgalmas az élet!
2015. jún. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ők általában el vannak foglalva valamivel, ami általában nem a "csajozás", hanem bármilyen más értelmes elfoglaltság.


Próbálkozhatsz netes ismerkedéssel, de nagy eséllyel csak egy-két izzadságszagú próbálkozás jön ki belőle. Kis eséllyel egyébként megtalálható az igazi, de ehhez mázli kell. Én egy ilyenre már ráfáztam sajnos, a második randin valószínűleg túlerőlködtem, hogy "jófej legyek", és hát a másik fél részéről nem volt szikra. Részemről sajnos megvolt a szikra (már azelőtt, hogy még akár képet is láttam volna róla, egyszerűen klappolt a gondolkodásunk), de hát orra buktam.


Egy szó mint száz, belekezdhetsz a netes ismerkedésbe, csak hát vegyél be egy jó adag türelemtablettát.

2015. jún. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
bármilyen hihetetlen, de én a Facebook-on találtam. :)
2015. jún. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!