Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívjak el randizni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjak el randizni egy leszbi lányt? 18/l

Figyelt kérdés
Eddig csak sejtettem, hogy bennem is van egy kis leszbikus vér, de egy ideje be is bizonyosodott. Nagyon jókat szoktunk beszélgetni egy leszbikus barátnőmmel. Nagy a bizalom nagyon köztünk,viszont kicsit aggódok hogy megrémülne, ha momdanám neki ezt a randi témát. Szerintetek, hogyan hívjam el? Milyen helyre menjünk. Első randi meddig mehet el? Az első csók már sok?

2015. jún. 7. 09:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet te vagy élete szerelme,csak nem tudta, hogy lehet nálad esélye...

Hozd fel a témát neki, ha nem most ismerted meg,szerintem mehet a csók simán.

Hova?

Kérdés hol vagytok? Melyik város?

Tényleg ez érdekelt mindig,a leszbi csajok hogyan választanak párt,a jó nők tetszenek,vagy a fiúsabbak,vagy hogyan van ez?

2015. jún. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne, ha nem randiként fognád fel, hanem két barátnő kellemes közös programjaként? Hívd el, hogy sétáljatok, fagyizzatok, bulizzatok, strandoljatok együtt vagy bármi. Ha kicsit is esélyes, hogy megrémülne egy randira invitálástól, akkor szerintem legjobb, ha nem randinak hívod.

Szerintem, ha jól sikerül a nap/este, sokat nevetgéltek, bolondoztok, tényleg kölcsönösen élvezitek egymás társaságát, akkor a végén úgyis elcsattanhat egy csók, hogy "hivatalosan" nem randinak indult az egész. ;)

21/B/L

2015. jún. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Persze, az is kérdés, hogy Ő tudja-e, hogy Te tudod, hogy leszbi.

No meg persze, hogy valaha említetted-e neki a vonzalmadat az irányába.

2015. jún. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kösznöm a válaszokat. Somogyban vagyunk, nagyon nehéz volt rátalálni. Ő az idősebb (4 évvel) és a nőiesebb, bár szerintem én se vagyok fiús. Nekem amúgy a lányos lányok tetszenek, hosszú haj, nagy cici popi, és nem bai ha van mit fogni a pocakján.


Persze hivatalosan tudom, hogy az. Szépen lassan jöttek a barátságunkkal az őszinte beszélgetések, a titkok.

2015. jún. 7. 09:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Elég nagy az esély, hogy te is bejössz neki, ne izgulj :)
2015. jún. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezt miből gondolod?
2015. jún. 7. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!