Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Így hogy hívjak el randizni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így hogy hívjak el randizni egy lányt?

Figyelt kérdés

Túl sok rossz tapasztalatom van már a nőkkel. És sokszor van az, hogy míg velem szívesen randiznak, mást leszopnak az első randin.

De értelemszerűen én ilyen lányokkal nem akarok randizni.


Tudom, hogy nem minden lány ilyen, van egy kevéske kivétel. De miből lehet megtudni, hogy ki a kivétel?


Az a baj, hogy gyakran a gyanútlan lányok is ilyenek. Sőt...


2014. szept. 11. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Okos, intelligens lány nem hagyja magát! Vannak lányok akikböl sugárzik az intelligencia!!! :)
2014. szept. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

emberismerettel és rutinnal derül ez ki.

a másik dolog,ha végig te irányítasz,akkor nem kell elvárásoknak megfelelned,te választasz,te döntöd el,hogy ha úgy alakul,akkor nem mész fel hozzá,nem kötelező.

2014. szept. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
láttam már intelligens lányt, akinek lehullott a bugyija egy jópasi láttán...
2014. szept. 11. 21:58
 4/9 anonim ***** válasza:
az első randin való szopásból általában mindig csak 1 éjszakás kaland lesz
2014. szept. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

félreértettetek :)

nem engem szopnak le első randin. velem csak sétálni és beszélgetni jó. meg hogy meghívjam őket moziba.


a jópasikat szopják le.

2014. szept. 11. 22:01
 6/9 anonim ***** válasza:
Azok a lányok olyanok is (már bocsánat). Első randin szopás? Eszembe se jutna, akármilyen jóképű. Majd eljön az ideje, ha megjön a bizalom is. L
2014. szept. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyszerűbb lenne, ha egyenesen a szemükbe mondanád, hogy szeretnéd, ha valami eldugottabb helyen leszopnának, ha pedig nem akarják akkor otthagyod őket a francba.

Különben is miért fáj az neked, ha ez történne az első randin?

2014. szept. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nekem az fáj, hogy mással ezt csinálják, velem pedig csak beszélgetnek. MEg meghivatják magukat erre arra.
2014. szept. 11. 22:11
 9/9 anonim ***** válasza:
Ebben egyedül te vagy a hibás, nem ők.
2014. szept. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!