Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívjak el egy csajt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bácsmegi levente kérdése:

Hogyan hívjak el egy csajt randizni, mert már régóta ismerem és már tudja hogy szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés
És ha el jön a randira szerintetek mit csináljak? bókoljak neki közben vagy valami mást?

2014. febr. 17. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem már ott bukta az egész, hogy tudja, hogy szerelmes vagy belé.

Lehet el se jön. Bókolni ne bókolj neki. 25 éves nőknél ez még be is jön de kis tinipics*k csak az egójukat növelik és még úgyse fogod megkapni.

2014. febr. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
valentin napkor tudta meg hogy szerelmes vagyok belé mert vettem neki ajándékot és akkor mondtam meg
2014. febr. 17. 18:08
 3/4 Ladislavdeal ***** válasza:
Hívd el így: Szia! nem lenne kedved eljönni velem xy-ra,csak egyet kint lennénk,aztán meg bókolgass neki,szemezgessetek majd végül csókold meg ha a szituáció adott.
2014. febr. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első honnan tudod, hogy tinip*csa?? Meg mi az, hogy lehet? Lehet, hogy elmegy... nem?


Kérdező: Szerintem semmi baj nincs azzal ha a lány tudja, csak írj neki, beszélgessetek majd végül hívd el :)

2014. febr. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!