Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Adnátok egy kis tanácsot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok egy kis tanácsot?

Figyelt kérdés

Segítségeteket szeretném kérni.

Még decemberben megismertem egy lányt, randiztunk kétszer, de végülis jórészt az én hibámból nem lett semmi a dologból. Ezután én még finoman próbálkoztam közzeledni hozzá, de nem akart már semmit tőlem. Végül le is törölt facebookról is, megszakított minden kapcsolatot velem. Azóta ha véletlen összefutunk, rám sem néz, ha köszönök neki, akk visszaköszön, de látszik rajta h nem szivesen.

Nem tudom h hogyan lehetne normalizálni vele a kapcsolatot. Nagyon kedvelem őt, még ha más nem is, de barát/ jó ismerőse is lennék. Már eltelt fél év, de semmi sem javult.

Ami hibát elkövettem, azért bocsánatot kértem és azt mondta h nem haragszik. Illetve nincs is rá oka, h haragudjon, max kiábrándulhatott volna belőlem.

Talán az nem tetszhetett neki, h még ezutan is próbálkoztam nála? Ezért viselkedhet így? Mit tehetnék h javuljon köztünk a kapcsolat!


2015. jún. 1. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Légy természetes és ne látszódjon rajtad, hogy majd elepedsz. A "véletlen" találkozások is tűnjenek véletlennek.
2015. jún. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Azok a találkozások tényleg véletlenek. Gondoltam arra is h írok neki, és megkérdem miért viselkedik így? Ez jó ötlet?

Hozzáteszem h egyszer megígértem neki, h nem keresem többet.

2015. jún. 1. 15:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor ne keresd többet. Sokszor nem érteni, hogy az emberek miért reagálnak így vagy úgy dolgokra. De annyi ember van még a világban, ha ő nem kér belőled, ha meggebedsz se fog akarni látni, sajnos.
2015. jún. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem írtad le, mit követtél el, de nyilván kiábrándítottad. Más embernek képzelt, nem tart olyan személynek, akivel párkapcsolatot vagy barátságot el tudna képzelni, mindkettőhöz szükséges a hasonló értékrend. Minden emberi kapcsolat kétoldalú, vagyis mindkét fél nyújt valamit a másiknak. Ha nem ez a helyzet, akkor jöhet létre a tiédhez hasonló egyoldalú érdeklődés: te szeretnél a lány közelében lenni, de számára te nem tudsz nyújtani semmit, amiért épp rád lenne szüksége. Valószínűleg van elég barátja, akikkel teljes az élete, járni nem akar veled, mi értelme lenne egy kényszerkapcsolatot fenntartani? Az érdeklődés teljes hiánya végleges, még csak nem is haragszik rád, ami legalább arra utalna, hogy veszteséget érez azért, mert nem tartotok kapcsolatot.
2015. jún. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

3#

Tudod az lenne a legjobb. Csakhogy, ez a lány pont olyannak tűnt a randik alatt, mint amilyenre én mindig is vágytam. Emellett még szép is, és tetszettem is neki. Biztos h van még hozzá hasonló lány, de őket nem ismerem.

2015. jún. 1. 16:17
 6/6 A kérdező kommentje:

A hibám :


A második randi után kibökte, h van egy másik srác is a képbe. Akit el szeretne felejteni. Ő időt kért tőlem h döntsön, nem tudta h mi legyen. Az egyik percben azt mondta h velem akarja folytatni, a másikban bizonytalan volt. Kért egy hét gondolkodási időt. Én viszont akkorra nagyon megkedveltem, és váratlanul ért az ő bejelentése, mindaddig én úgy gondoltam h minden jól alakul köztünk. Én pánikba estem, féltem a pofáraeséstől. Tudtam h az egy hét alatt nekem csak mégjobban elmélyülnek az érzéseim. Így azt a baromságot mondtam neki, h nem adok neki egy hetet. Egy napot adtam neki. Ő beleegyezett ebbe, bár nyilván nem is tudott mit tenni... Másnap írt is, h neki idő kellett volna én ezt nem tudtam megadni neki... így inkább hagyjuk. Barátok lehetünk, döntsem el. Erre én azt írtam h nem tudnék neki csak az lenni... elfogadtam a döntését. De ezután még kétszer megpróbáltam vele újrakezdeni és kibékülni. Elsőre elhívtam randira, ő belement, de végülis lemondta. Másodjára pedig mondtam neki h megpróbálhatnánk újra. De ő erre nekemtámadt, h értsem meg h már akkor eldöntötte... ne próbálkozzak, és akkor törölt is le fbkról.

2015. jún. 1. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!