Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randira vigyek valamit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randira vigyek valamit a srácnak?

Figyelt kérdés
Ha nagy valószínűséggel sejtem, hogy ő fog, de még sosem találkoztunk előtt?
2015. jún. 1. 12:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nem kell
2015. jún. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Csak olyan rossz érzés lenne, mert nem igazságos
2015. jún. 1. 12:53
 3/15 anonim ***** válasza:
Ne vigyél semmit. Ha jól sikerül a randi, lesz még időd kedveskedni neki. :)
2015. jún. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Nem, semmiképpen! Hagyd, hogy Ő lehessen gavallér.
2015. jún. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
És megkérhetem, hogy felesben fizessünk? Nem akarom, hogy ő fizesse az enyémet is
2015. jún. 1. 13:20
 6/15 anonim ***** válasza:

Igen, ha így szeretnéd, akkor megkérheted.

Én sem szeretem, amikor mindent ő akar fizetni.

2015. jún. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
És hogy adjam ezt neki elő, hogy ne érezze sértésnek?
2015. jún. 1. 13:27
 8/15 anonim ***** válasza:
Egyszerűen megmondod neki, hogy Te is szeretnél hozzájárulni a közös kávézáshoz, ebédhez, stb-hez, mert így éreznéd jól magad. Egyébként Láthatatlan Őzike te hogy nézel ki? Csak a haj és szemszín érdekelne, hogy olyan vagy e, mint amilyennek elképzellek :)
2015. jún. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Te még soha nem randiztál? Ritka az ilyen felnőtt nő!


Ne vigyél semmit, valószínű ő sem fog valami nagy értéket vinni, talán egy szál virágot.


Ha meghív valamire, nyugodtan ajánld fel, hogy fizeted a felét, ha úgy gondolod.

Ha nagyon tiltakozik, akkor felesleges erőltetned, vagy hisztit csinálnod ebből, mert az sem szimpatikus.

Akkor ezt a kávét, vagy üdítőt ő fizeti, legközelebb meg te hívod meg egy fagyira, vagy bármire.

2015. jún. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Vigyél neki virágot xD
2015. jún. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!