Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mondjam meg neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Grsdg kérdése:

Szerintetek mondjam meg neki első randin, hogy tetszik?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy lány, akivel erősen szimpatizálok,de eddig nem voltak optimálisak a körülmények (külföldön éltem, közben kapcsolata volt neki is nekem is) most viszont minden stimmel, holnap lesz találkánk amit ő kezdeményezett. Szerintetek mondjam meg neki hogy tetszik és hogy szeretnék vele több időt tölteni? Vagy első randin nem illik egyből letaglózni így az embert? Azért kérdezem mert eddig még ilyen lánnyal nem randiztam aki hosszú ideje ennyire érdekel..
2015. máj. 31. 13:21
 1/7 anonim válasza:
100%

Te atya uristen!!!!

Ez mi???

Ha nem tetszene akkor nem randiznátok?!!!!!

Könyörgöm! R A N D I!!!!

2015. máj. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerelmet vallani túlzás lenne, de evidens hogy tetszik neked, azért randizol vele, nem? :D
2015. máj. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelmű neki, hogy tetszik neked, hiszen randizni nem randizik senki olyan emberrel, aki nem jön be neki...
2015. máj. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
jó mondjuk "ismerjük" egymást gyerekkorunk óta, lehet hogy csak kíváncsi mizu van velem és nincs más szándéka. egyébként egy kétéves kapcsolaton van most túl lehet hogy gondolni sem mer kapcsolatra
2015. máj. 31. 13:33
 5/7 anonim ***** válasza:
megmondhatod, csak szerelmet ne vallj első randin
2015. máj. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Annyit mondj, hogy jól néz ki vagy esetleg szép. Ne vidd túlzásba, ne is agyalj, élvezd ki, hogy együtt lehettek, beszélgettek és alakul majd.
2015. máj. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem kell semmi ilyent mondani. Egyszerűen érezd jól magad és mondd meg neki, hogy szeretnél vele újra találkozni rövid időn belül.


Aztán majd szépen lassan alakul. Ne vedd el tőle a meglepetés örömét. Ha ilyen korán kiteríted a lapjaidat, akkor nem leszel érdekes.

2015. máj. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!