Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért félek a nőktől? Csak én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek a nőktől? Csak én vagyok így ezzel? Van erre orvosság?

Figyelt kérdés
Tehát a szituáció: Munkahelyen van egy lány, aki tetszik, de a felé irányuló reakcióim közömbösek, tehát nem adom jelét annak, hogy tetszik(miért?), pedig nagyon bejön. Személyiségre nem ismerem, de átlagosnak tűnik. A lényeg, hogy mindig itt állok le. Mintha lefagynék, ha meglátom/meglátok egy olyan lányt aki nekem tetszik.

#wát
2015. máj. 30. 20:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

1. Nem vagy magabiztos, humoros, laza. 2. Zárkózott vagy, lehet hogy kisebbségi komplexusod van. 3. Stresszes vagy, szorongsz.


Magadat vetíted ki, a negativitásod, ezért nem tudsz fellépni, ismerkedni. Egyre több az ilyen ember. Előbb -utóbb feszültségoldóként pia vagy drog lesz, jön a fincsi depi, a csalódások, frusztrált leszel. Hmm, önértékelési problémád van, keress szakembert..

2015. máj. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok negatív, de humoros se hiszen nem vagyok bohóc. Nem is tudnám így magamat adni. Komoly vagyok, tanulok, van egy jól fizető munkám. Nincs okom rá, hogy kisebbségi komplexusom legyen. Csúnyának se tartom magam. Tudom, csak az opciókat írtad le. Szakember se kell. Azért kösz!
2015. máj. 30. 23:13
 13/13 anonim ***** válasza:
Hidd el nem olyan veszes ez. Bar en sem szolítottam le életemben soha de megis volt 7-8 kapcsolatom kisebb nagyobb sikerekkel pedig en meg dadogok is. :) ennel nagyobb visszatartoero nem is lehetne ugyhogy fel a fejjel menni fog. Jelenleg nekem sincs parom de majd lesz vki ha meg nem igy jartam. Szevasz :)
2015. aug. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!