Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nincs más orvosság, csak ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs más orvosság, csak ha megégetem magam?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, aki nagyon de nagyon birizgálja a fantáziámat(nem is a szex miatt, úgy az egész pasi). Viszont tabu(nem harmadik fél lennék, csak nem etikus asszem). De annyira de annyira. Hogy az már fáj.

Jól esne egy visszautasítás is, mert akkor azért jönnék helyre, na de odáig hogyan juthatnék el, hogy egyáltalán abból igen-nem legyen. Emailt nem biztos, hogy látja, máshoz asszem nincs elég vér a pucámban:S:D Tippek, mivel lehetne elindítani. Elvileg 2 naponta találkozunk.


2013. febr. 7. 23:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Kezdeményezz vele beszélgetést aztán hívd el valahova.


De miért is nem etikus?

2013. febr. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben voltam...nem biztos, h megoldás, ha visszautasít...engem nem utasított vissza nyíltan..de csak barátkozott..
2013. febr. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 fospuska ***** válasza:
jobb égni,mint elhamvadni.:)
2013. febr. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mert a tanárom:D(én végzős, még másfél év csigabiga hussal, ő meg friss tanár)


Párszor beszélgettünk "barátkozósan", párszor olyan érzés jobban észrevesz, de...

2013. febr. 7. 23:09
 5/6 A kérdező kommentje:
Talán ha a barátommá válik akkor is előjönnének olyan hibái, amik miatt végül örülnék, hogy mégsem:)
2013. febr. 7. 23:10
 6/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok...én is éreztem így...de szerintem ezt csak te képzeled bele..órákig elbeszélgetett velem a pasi, stb....és semmi
2013. febr. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!