Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azt várja a srác, hogy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt várja a srác, hogy én hívjam el randizni?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel lefeküdtem 3 hónapja. Azóta beszéltünk párszor, mindig ő írt rám. Tetszem neki kívül/belül. Én viszont nemrég szakítottam, úgyhogy nem volt sok kedvem hozzá, nem találkoztunk, megértette. Mindig nehezményezte, hogy én nem írok, azt gondolta nem érdekel engem. Pedig érdekel, szimpatikus, helyes fiú, csak egyelőre tudtam koncentrálni rá. Viszont 2 hete írta, hogy találkozni szeretne, akkor mondtam, hogy most nem jó, sok a dolgom, pár hét múlva találkozok vele szívesen. Azt mondta rendben. Ráírtam hát 1 hét elteltével, viszont azt éreztem, tartozkódó. Aztán mondta, hogy bocs, de el kell mennie, és le is lépett....Vajon meggondolta magát? Ezt elszúrtam?
2015. máj. 29. 21:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nem lehet,hogy közben megismert valaki mást?

Talán azt hitte csak le akarod rázni amikor időt kértél.

2015. máj. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
miért hitte volna? Világosan megmondtam, hogy szeretném én is megismerni őt, miért mondtam volna? Nem tudom...Ha megismert mást, szerintem elmondaná.korrektnek ismertem meg.
2015. máj. 29. 22:26
 13/17 viktorvarga ***** válasza:
csak így tovább
2015. máj. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Bírom, amikor a leírásból valamit gondolnak a válaszadók, ezalapján leírnak értelmes válaszokat, a kérdező meg kioktatja őket, hogy ugyan miért lenne az úgy... akkor talán írd le egyértelműen, hogy mi van.


Egyébként, hogy én is adjak egy ilyen tippelős választ: szerintem mivel nemet mondtál, mert nem értél rá, most neked kellene felhozni ismét. Miért próbálkozzon, ha már eddig is azt éreztetted vele, hogy nem érdekel? Legalább megoldódik mindkét probléma, keresed is és rá is érsz végre találkozni.

2015. máj. 30. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
24%
Reménytelen vagy kérdező! Miért csodálkozol,hogy nem kellesz a srácnak. Legfeljebb valami itteni kiéhezett fiúcska vinne el egyszer-kétszer.
2015. máj. 30. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nem kioktattalak titeket, sajnalom, ha igy erezted, csupan valaszoltam a kommentekre. Sajnos nem tudtam mindegy egyes reszletet megirni a kerdesben ( van amit nem is akartam, nehogy felismerheto legyek) ...az olyanok, mint milyen a srav jelleme, milyennek ismertem, en milyen kapcsolatban voltam elotte stb, ig kimaradtak a kerdesbol/magyarazatbol. Egyebkent azota felhivott, megbeszeltuk
2015. máj. 30. 12:00
 17/17 Adri+ ***** válasza:

Azért az brutális, hogy lepattintod, hogy nem érsz rá vele foglalkozni.

Ezzel szépen el is utasítottad a Legényt.


Ebből az értelmes Pasi ért. Én is. :D

Ha szeretnél vele lenni, javaslom ha nem készültél még fel rá, ne

mondjad meg neki. Ez veszélyes dolog. Inkább tarts ki vele,

míg felkészülsz a dologra, mert találni annyi Lányt, akivel

elmehet az ember. .. .

Csak értelmes Csajt nehezen.


Az Exem épp idejében hagyta abba ezt a buta viselkedést.

Mondjuk érdeke is volt hozzá, de mindegy.


Már ugye szóba hozhatom azt is ( nem akarlak megsérteni ) hogy

Én ( is ) csak Tiszta Csajjal megyek el, másikkal nem.

Nem csak arra gondolok ( arra is, de másra is, hogy ) mosakodott e. :)

Ez utóbbit nem személyesen Neked mondtam, hanem csak elmondtam, mert szerintem a témához kapcsolódhat.


Adri

2017. márc. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!