Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azt várja a srác, hogy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt várja a srác, hogy én hívjam el randizni?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel lefeküdtem 3 hónapja. Azóta beszéltünk párszor, mindig ő írt rám. Tetszem neki kívül/belül. Én viszont nemrég szakítottam, úgyhogy nem volt sok kedvem hozzá, nem találkoztunk, megértette. Mindig nehezményezte, hogy én nem írok, azt gondolta nem érdekel engem. Pedig érdekel, szimpatikus, helyes fiú, csak egyelőre tudtam koncentrálni rá. Viszont 2 hete írta, hogy találkozni szeretne, akkor mondtam, hogy most nem jó, sok a dolgom, pár hét múlva találkozok vele szívesen. Azt mondta rendben. Ráírtam hát 1 hét elteltével, viszont azt éreztem, tartozkódó. Aztán mondta, hogy bocs, de el kell mennie, és le is lépett....Vajon meggondolta magát? Ezt elszúrtam?
2015. máj. 29. 21:57
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
*egyelőre NEM tudtam koncentrálni rá.
2015. máj. 29. 21:58
 2/17 anonim ***** válasza:
38%
Ha ezt neki írnád, nem nekünk, talán lenne esélye megérteni.
2015. máj. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%

Szóval vele csaltad meg a párod? (Még mikor volt.)

Amúgy meg úgy néz ki nem szeretne többet mint ami eddig volt. Lehet megjött az esze hogy ha csak így lefeküdtetek, akkor ha összejönnétek te mással is megtennéd (szóval megcsalnád őt is).

2015. máj. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék az arcába mászni.
2015. máj. 29. 22:00
 5/17 A kérdező kommentje:
Ezt rosszul látod. Irtam privátot, megmagyaráztam benne.
2015. máj. 29. 22:02
 6/17 A felhasználó ***** válasza:
94%
Szervált, és te nem ütötted vissza a labdát. Most neked kell szerválni.
2015. máj. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
74%

Ebből sajna nem lesz semmi hosszútávon. Még pár liezon, de több tuti nem.

Sem a pasi, sem te nem éreztek, hanem használjátok egymást.

2015. máj. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Használjuk egymást? Egyszer feküdtünk le, akkor egyszert találkoztam vele....Persze, hogy nem érzünk, mivel ahhoz jobban kéne ismerni egymást. Szimpátiát és vonzalmat érzünk.
2015. máj. 29. 22:05
 9/17 anonim ***** válasza:
58%
Talán azt érezte, hogy párkapcsolatot szeretnél tőle, nem csak pár menetet. Ilyen előzmények után ilyenkor a legelegánsabb és a legkevésbé sértő az, ha a srác szimplán csak lelép, nem kezdi fejtegetni azt hogy akit ilyen könnyű csajként ismert meg, azt nehezebb lenne később komolyabban vennie.
2015. máj. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
pont, hogy komolyat akar tőlem, ezért nem akartam vele találkozni. Mert én nem tudtam mit akarok. Ő nem egy ilyen szexista barom, nem az alapján méri egy nő értékét, hogy milyen hamar bújik az ágyba vele. Értelmes férfi.
2015. máj. 29. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!