Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú aki tetszik....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki tetszik. Egyszer mondta hogy tetszem neki! nekem akkor nem tetszett. Voltunk erdei suliba és mindig velem volt. A bnőm azt mondta hogy szerinte már megint tetszem neki. mit csináljak?

Figyelt kérdés
14 évesek vagyunk
2008. aug. 30. 16:39
 1/9 A kérdező kommentje:
jah,és nagyon jóban vagyok vele....bár most nem láttam ezen a nyáron!!!a kirándulás az nagyon jó volt,mert mindig velem akart lenni...de én igazából csak most nyáron jöttem rá hogy tetszik!!sajnos még csak most!mert eddig azt mondtam mindenkinek hogy nem is olyan helyes meg minden...egyszer amikor ketten voltunk,akkor azt mondta hogy tetszem neki!! de utána még egy darabig jóban is voltunk meg minden,de egy kis idő múlva már nem is beszélgettünk..:( jah meg hát..egyszer elkértem a telefonját...(mert én is olyat szeretnék ami neki van és meg akartam nézni)és megnéztem a képeit.,,,és rólam is volt egy pár képe...:)na hát...kb..ennyi..ha még szeretnétek tudni valamit..akkor írjatok..csak léccike válaszoljatok!!!köszike
2008. aug. 30. 16:51
 2/9 A kérdező kommentje:
jah,meg hát igazából nekem az volt az egyik legnagyobb bajom hogy ő egy kicsit alacsonyabb nálam...(akkor kb fél fejjel majdnem)de mostmár nincs olyan sok külömbség vagyis háát...kb ugyanakkorák vagyunk..:D
2008. aug. 30. 16:53
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Látom egész jól elbeszélgetsz magaddal, de azért itt egy történet, olvasd el, majd gondold át h mit csináljál!


Fizika óra van, én mellette ülök. Nézem a fénylő, bársonyos haját, a gyönyörű szemét, a szép kezét. Ő rámnéz, és mosolyog. De Ő nem úgy néz rám, Ő csak az úgymond "legjobb barátom".

Vége az órának, vége a napnak, Ő átjön hozzám elkérni a matekfüzetem. Én odaadom neki, Ő rámmosolyog, az arcomra nyom egy puszit, és azt mondja, köszi! Én el akarom mondani, hogy szeretem, el akarom mondani, hogy akarom Őt, és hogy nem akarom, hogy csak barátok legyünk, de Ő nem így néz rám és én ezt tudom.

Másnap találkozunk a suliban, mellette ülök, sír... Sír, mert szakított a barátjával Én megvigasztalom, ő átölelel érzem, hogy majd kiugrik a szívem.

Egy órán keresztül a karomban fekszik, aztán rámmosolyog, az arcomra nyom egy puszit és azt mondja, köszi. Én el akarom mondani, hogy szeretem, el akarom mondani, hogy akarom őt, és hogy nem akarom, hogy csak barát legyünk, de ő nem így néz rám és én ezt tudom.

Telnek a nap, az évek, látom hosszú talárban, az érettségin, látom, amikor átveszi a bizonyítványát. Ő rámmosolyog... Én el akarom mondani, hogy szeretem, el akarom mondani, hogy akarom őt, és hogy nem akarom, hogy csak barátok legyünk, de ő nem így néz rám, és én ezt tudom.

Együtt megyünk a főiskolára, de telnek az évek, és már a diplomaosztón találom magam. Ő még szebb, hosszabb és szebb a haja, az arca, gyönyörű nő. Az utolsó nap ő rámmosolg, az arcomra nyom egy puszit. Én el akarom mondani, hogy szeretem, el akarom mondani, hogy akarom őt, és hogy nem akarom hogy csak barátok legyünk, de ő nem így néz rám, és én ezt tudom.

Eltelik rengeteg idő, én minden héten beszélek vele telefon. És megkapom a szörnyű hírt... Ott állok a koporsójánál, ami nyitva van, látom a fehér gyönyörű arcát. Potyognak a könnyeim. Már nem mosolyog rám, és már nem is kapok tőle puszit...

El akarom neki mondani, hogy szeretem, el akarom mondani, hogy akarom őt, és hogy nem akarom, hogy csak barátok legyünk, de ő már nem tudhatja ezt.

Később felmegyek a szobájába, és megtalálom a naplóját, és a következőket olvasom: " Rámosolyog, az arcára nyomok egy puszit... El akarom mondani, hogy szeretem, el akarom mondani, hogy akarom őt, és hogy nem akarom, hogy csak barátok legyünk, de ő nem így néz rám, és én ezt tudom..."


Ghostrider

2008. aug. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
aha kösz
2008. aug. 30. 18:32
 5/9 A kérdező kommentje:
de még mindig nem nagyon tudom hogy mit csináljak!!:S
2008. aug. 30. 18:33
 6/9 anonim válasza:

Ha tényleg nem értetted meg az előző hozzászóló miért is írta Neked ezt, akkor talán soha nem is fogod tudni mi lenne a helyes...!!!

persze egyszerű most azt mondani, hogy állj oda elé és mondd meg mit is érzel...de talán tényleg ezt kellene!!

de legalább éreztesd vele hogy te már többet akarsz!!!

mert ha túl sokat vársz elmentek egymás mellett, és majd más megmondja neki amit Te nem mersz, akkor pedig majd megbánod!!!

sok szerencsét!!!

2008. aug. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszike:D
2008. aug. 30. 19:17
 8/9 A kérdező kommentje:
de mikor mondjam el neki??és személyesen?vagy inkább ne?
2008. aug. 30. 19:17
 9/9 anonim ***** válasza:
Hívd ki beszélgetni, és beszéljétek meg a dolgot.
2008. aug. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!